Ayaz v jedinom momente príde o všetko: O sny, nádeje, zázemie...

Diabol totiž nikdy nespí. A prešpekulovaná mrcha Şeyma so slabochom Metem sú, žiaľ, čosi ako vyslanci pekla!

Manželstvu Sibel (Fatma Toptaş) a İlkera (Serkan Börekyemez) zrejme zazvoní umieračik skôr, než ich dcérka príde na svet. Önem (Neslihan Yeldan) robí jednu chybu za druhou. Takže ani nie je veľkým prekvapením, že keď ju Ayaz (Serkan Çayoğlu) požiada o pomoc, len mu opäť zlomí srdce. No ako sa do hory volá... Mehmeta (Atilla Saral) míľovými krokmi dobieha minulosť. Emre (Aras Aydın) sa už nedokáže len tak nečinne prizerať, ako sa jeho kamarát trápi, a tak mu dá dobrú radu. Tú najlepšiu! Öykü (Özge Gürel) naozaj niet čo závidieť, pretože jej posteľ teraz okupuje Sibel a ona sama sa o matrac nedobrovoľne delí so starkou Sakız (Bilge Şen). Şeyma (Nilperi Şahinkaya), arogantná až hrôza, sa pokúsi sprosto vydierať Önem, no preráta sa. Ayaz nie vlastnou vinou znova skončí za mrežami, tentoraz aj s İlkerom.

Galéria

Zdá sa, že Öykü sa v ďalší kľúčový deň ich života namiesto milovaného muža dočká len ďalšieho sklamania. Našťastie však zdanie občas klame a aj zázraky sa občas skutočne stávajú – tak ako dnes. No diabol nikdy nespí. A prešpekulovaná mrcha Şeyma so slabochom Metem (Dağhan Külegeç) sú dnes, žiaľ, čosi ako vyslanci pekla! A tak dnes namiesto lásky a nehy opäť zvíťazia zloba, závisť a nenávisť. Ayaz tak v jedinom momente príde o všetko. O minulosť, prítomnosť i budúcnosť. O svoje sny a nádeje. O zázemie... Keď sa jej svokor (Cihat Tamer) a svokra pokúsia obrať ju o Cema (Tamer Berke Sarıkaya), zvyčajne krotká Meral (Ayşegül Ünsal) sa zmení na levicu a všetkým vyrazí dych!

Presvedčení, že opačné pohlavie má oveľa ľahší život sa Sibel s İlkerom, Burcu (Nihal Işıksaçan) s Emrem aj Öykü s Ayazom nezávisle od seba rozhodnú vymeniť si úlohy...

Sledujte vo štvrtok, 13. júna, o 19.00!

Kým budem nažive, môjho syna mi nemôžete vziať!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie