Şeyma odhalí Meteho tajný tromf v zdanlivo vopred prehranom boji o srdce Öykü

Zatiaľ však nevie, čo urobí (a či vôbec), pretože na lásku Öykü a Ayaza to nepochybne zaúčinkuje ako odistený granát...!

Aj keď výmena úloh možno spočiatku vyzerá ako dobrý nápad a aj celkom zábavne, je nepochybne len otázkou času, kedy sa všetko fatálne pokašle. No a keďže „architektka“ Öykü (Özge Gürel) nemá ani najmenšie tušenie o prioritách, problémoch alebo aspoň o základoch práce svojho priateľa (Serkan Çayoğlu), bude to skôr ako neskôr... A nie je jediná, kto je v práci, ktorej ani trošku nerozumie, totálne mimo, novopečená „taxikárka“ Burcu (Nihal Işıksaçan) je na tom totiž dosť podobne. Z Mehmeta (Atilla Saral) a Moniky (Jale Arıkan) sa stanú obchodní partneri. Spoločnosť Önem (Neslihan Yeldan) sa zase začína boriť s čoraz pálčivejšími finančnými problémami. Ťažko povedať, akú špinavú hru sa zase Mete (Dağhan Külegeç) snaží rozohrať, keď sa zrazu zjaví pred Öykü a chce všetko napraviť...? Pretože tomu, že to myslí úprimne, môže uveriť naozaj len taká nepoučiteľná naivka ako ona. Olcay (Nezih Cihan Aksoy) je po včerajšku stále ešte poriadne rozhodený, ten nepríjemný incident, ktorého nechceným svedkom sa stal, skrátka nedokáže dostať z hlavy. „Tehotný“ İlker (Serkan Börekyemez) svojimi vrtochmi poriadne vytrápi Sibel (Fatma Toptaş). A akoby to nestačilo, na scéne sa opäť objaví aj otravný Samet (Alican Yılmaz)!

Galéria

Na Emreho (Aras Aydın) smolu si Burcu tú prekliatu výmenu úloh až príliš užíva. Şeyma (Nilperi Şahinkaya) odhalí Meteho tajný tromf v zdanlivo vopred prehranom boji o srdce Öykü. Zatiaľ však nevie, čo urobí (a či vôbec), pretože na lásku Öykü a Ayaza to nepochybne zaúčinkuje ako odistený granát...! Meral (Ayşegül Ünsal) a Cem (Tamer Berke Sarıkaya) pochopia, že starkí Sakız (Bilge Şen) a Salih (Cihat Tamer) sú ako jojo – vždy sa vrátia. Ayaz si v záchvate nie celkom neopodstatnenej žiarlivosti strelí ukážkový vlastný gól. K dojímavému prekvapeniu, ktoré Öykü naplánovala do posledného detailu, tak napokon vôbec nedôjde.

Keď sa priatelia naveľa-naveľa rozhodnú dať Metemu a Şeyme predsa len ešte šancu, netušia, akú hru ich kamarát medzičasom rozohral, ani s kým sa spolčil. Všetci však majú akýsi čudný pocit, že sa stane niečo naozaj, naozaj zlé...

Sledujte v piatok, 14. júna, o 19.00!

Takže vy naozaj budete spievať?!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie