Ayaz sa rozhodne, že Öykü skrátka a dobre unesie!

A do toho streleného plánu, pochopiteľne, zapojí aj všetkých priateľov...

Ayaz (Serkan Çayoğlu) nie je jediný, komu sa na Meteho (Dağhan Külegeç) pochybnú „zmierovaciu“ párty vôbec nechce, lebo niekdajšiemu najlepšiemu kamarátovi a obchodnému partnerovi by za jeho zradu a všetky podlosti najradšej rozbil ciferník! Vlastne, každý z pozvaných hostí by bol dnes radšej niekde inde. Cítia totiž v kostiach, že sa určite niečo zomelie, že to skrátka nedopadne dobre. A nanešťastie sa nemýlia. Zákerný podliak Mete má totiž plán, a poriadne nechutný. Keď İlkerovi (Serkan Börekyemez) docvakne, k čomu sa schyľuje, pokúsi sa ho zastaviť, no neúspešne. Niekto mu však nečakane predsa len skríži plány. Niekto, kto tým chráni svoje vlastné... Şeyma (Nilperi Şahinkaya), samozrejme. Pohľad na Mehmeta (Atilla Saral) v spoločnosti Moniky (Jale Arıkan) Önem (Neslihan Yeldan) vykoľají. A aj Meral (Ayşegül Ünsal) čaká veľké prekvapenie, keď Öykü (Özge Gürel) zistí, čo pre ňu chystá starká Sakız (Bilge Şen)... Predsvadobné nákupy sú pre ženícha (a najmä jeho mamu) nepredstaviteľnou tortúrou, z vcelku pochopiteľných dôvodov. Sibel (Fatma Toptaş) použije zbrane najťažšieho kalibru, aby z manžela vypáčila to prekliate tajomstvo. Žiaľ, ako to už s tajomstvami býva, to vzápätí začne žiť vlastným životom.

Galéria

Starkí Sakız a Salih (Cihat Tamer) sa opäť zatnú, o svadbe nechcú ani len počuť. Takže ak sa nestane nejaký zázrak, Öykü s Ayazom zrejme budú do konca života len randiť... Emre (Aras Aydın) by sa najradšej pod zem prepadol, keď ho opití priatelia presvedčia, aby šli serenádovať pod okná Öykü. A môže to byť tisíckrát horšie, ako si vôbec dokáže predstaviť... Rozhodnutie sklamanej a nahnevanej Şeymy, že Meteho vyhodí z bytu a skoncuje s ním raz a navždy sa však vzápätí začne rozplývať ako para nad hrncom. Zúfalé činy si žiadajú zúfalé riešenia. A Ayaz je vážne zúfalý... Presvedčený, že mu Öykü aj tak nikdy nedajú, sa preto rozhodne, že ju skrátka a dobre unesie! A do toho streleného plánu, pochopiteľne, zapojí aj všetkých priateľov...

Tento plán má mnoho slabín, no tou najväčšou sa trochu paradoxne ukáže byť niečo, s čím ten zamilovaný blázon absolútne nerátal. Teda, niekto. Öykü!

Sledujte v pondelok, 17. júna, o 19.00!

Istý čas sa nebudem môcť ukázať na verejnosti...

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie