Şeymu od skorého rána sužujú neznesiteľné nevoľnosti

Je veľmi slabá, točí sa jej hlava, podlamujú sa jej nohy a sústavne zvracia...

Nepoučiteľná Öykü (Özge Gürel) je k Ayazovi (Serkan Çayoğlu) stále neskutočne protivná, opakovane si na ňom vybíja zlosť. Toto si naozaj nezaslúži! Ak nedostane rozum, ani keď nazrie do tej tajomnej červenej škatuľky, ich ťažko skúšanú lásku už zrejme nikto a nič nezachráni... Podliak Mete (Dağhan Külegeç) je odhodlaný zničiť niekdajšieho najlepšieho priateľa pre totálne iracionálnu predstavu, že ak ho odstráni z pomyselnej šachovnice osudu, uvoľní mu to konečne cestu k srdcu Öykü. A tak mu bezcitne, a dokonca s krutým úsmevom na tvári, odhalí, na čo nemá právo - boľavú pravdu o jeho pôvode. Keď Bülent (Hakan Çimenser) pochopí, ako veľmi sa jeho syn zmenil, a rozhodne nie k lepšiemu, je úprimne zdesený a znechutený. Ešte nikdy sa tak veľmi nehanbil... Hoci sú obaja v šoku, keď ich zúrivý syn konfrontuje s ich najväčším hriechom, reakcie Önem (Neslihan Yeldan) a Mehmeta (Atilla Saral) by ani nemohli byť odlišnejšie. Ona doslova zamrzne a on... V tej najnevhodnejšej chvíli nad sebou stratí kontrolu. Öykü nie je včerajšia, takže raz-dva pochopí, odkiaľ vietor fúka, keď Mehmetovu asistentku Yağmur (Dilay Ekmekçioğlu) prichytí pri fotení svojich najnovších návrhov. Ukáže sa, že Deniz (Fulya Akın) vôbec nie je také krehké a bezbranné neviniatko, za aké ju považuje jej brat (Aras Aydın).

Galéria

Sibel (Fatma Toptaş) je presvedčená, že meno pre ich dcérku nenapadlo İlkerovi (Serkan Börekyemez) len tak, z ničoho nič. Pustí sa preto do jeho starých fotoalbumov, aby zistila, či ho neinšpirovala nejaká dáma. A popritom dostane nápad... Önem chce synovi všetko vysvetliť, no Ayaz nie je pripravený ani počúvať, ani odpustiť. Mete so Şeymou (Nilperi Şahinkaya) sa pokúsia zlanáriť na svoju stranu Olcaya (Nezih Cihan Aksoy). Ani sa nemusia veľmi snažiť, stačí mu len trochu polichotiť. Emre konečne nájde spoľahlivý spôsob, ako uvravenej Burcu (Nihal Işıksaçan) zavrieť ústa. Ten najkrajší! Şeymu od skorého rána sužujú neznesiteľné nevoľnosti. Je veľmi slabá, točí sa jej hlava, podlamujú sa jej nohy a sústavne zvracia...

Priateľstvu i partnerstvu Meteho a Ayaza zazvoní umieračik. Dalo sa to, samozrejme, čakať, no nebolí to o nič menej. Čoraz naštvanejšia a zatrpknutejšia Önem zájde do krajnosti.

Sledujte vo štvrtok, 20. júna, o 19.00!

Nie je sa o čom rozprávať, odíď odtiaľto!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie