Mehmetov ateliér zachvátia plamene a uväznia jeho i Ayaza

Priatelia sa horúčkovito snažia dostať ich von, keď sa zrazu zvnútra ozve ohlušujúci výbuch...

Netrvá dlho a Sibel (Fatma Toptaş) pochopí, že prekvapenie, ktoré zorganizovala pre İlkera (Serkan Börekyemez), možno nebol práve najlepší nápad – najneskôr vo chvíli, keď sa jej zákonitý zjaví a pochopí, čo sa deje. Meral (Ayşegül Ünsal) temer zinfarktuje, keď jej svokra Sakız (Bilge Şen) zvestuje, že podľa nej už onedlho bude babičkou! Šéf-nešéf, Öykü (Özge Gürel) Mehmetovi (Atilla Saral) riadne vyčistí žalúdok. Samozrejme, ide o Ayaza (Serkan Çayoğlu). Önemin (Neslihan Yeldan) hlúpy plán pomsty začína naberať zlovestné kontúry... Hoci prehľadá každý kút reštaurácie, Sibel za ten svet nemôže nikde nájsť svoj prsteň. To, kde drahý šperk skončil, by jej nenapadlo ani v tom najdivokejšom sne! Sotva Öykü naberie odvahu, aby mame prezradila svoje a Ayazovo tajomstvo, starkých Saliha (Cihat Tamer) a Sakız temer vystrie, pretože ich špiónska kamera sa práve v najlepšom odporúča do večných lovísk! Na spoločnú rodinnú večeru, ktorú Öykü zorganizovala, aby dala veci konečne do poriadku, síce neplánovane dorazí aj nepozvaný Mete (Dağhan Külegeç), no meškajú dvaja kľúčoví hostia. Ayaz a Mehmet. Keď Önem zistí, kde sú, zbledne ako stena a totálne spanikári. A má na to pádny dôvod...

Galéria

Mehmetov ateliér zachvátia plamene a uväznia jeho i Ayaza. Priatelia sa horúčkovito snažia dostať ich von, keď sa zrazu zvnútra ozve ohlušujúci výbuch... Salih so Sakız sa konečne odsťahujú od mladých. Na Meralinu smolu sa však vzápätí usalašia u nej. Na nudu sa však falošní mladomanželia určite sťažovať nebudú, pretože ešte v ten istý deň k nim s veľkým treskom (doslova) zavíta svojrázne duo - teta Necmiye (Zeynep Kankonde) s dcérou Senacan (Ece Yüksel)! Dvojtvárnej Deniz (Fulya Akın) sa vďaka intrigám aj naďalej úspešne darí predstierať, že je priam anjel. Keď Şeyma (Nilperi Şahinkaya) naberie odvahu a povie mu, čo má na srdci, Mete, ktorý sa míľovými krokmi stáva odpornou karikatúrou samého seba, sa k nej zachová ako totálny chrapúň!

Kto by si pomyslel, že človekom, ktorému sa jej uľúti a ktorý jej poskytne i povestné rameno na vyplakanie bude... Burcu (Nihal Işıksaçan)?!

Sledujte v piatok, 21. júna, o 19.00!

Ešte raz si ma poriadne poobzeraj, chlapče - a hádaj, kto som!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie