Metemu je očividne osud jeho milenky a dieťaťa úplne ukradnutý

Natoľko, že sa ani neunúva skontrolovať, či je v poriadku, keď po ďalšej z ich hádok začuje výkrik a tupé žuchnutie...

Burcu (Nihal Işıksaçan) konečne pochopí, prečo sa z jej brata (Dağhan Külegeç) čoraz viac ľuďom dvíha žalúdok. Oddnes je totiž jedným z nich i ona... Hoci Necmiye (Zeynep Kankonde) prišla ani nie pred 24 hodinami, Mehmetovi (Atilla Saral), keďže sa jej nezavrú ústa ani na sekundu, už sestra lezie na nervy akoby spolu boli spolu dennodenne. A keď douráža Saliha (Cihat Tamer) a Sakız (Bilge Şen), najradšej by sa prepadol pod zem... Nech sa Ayaz (Serkan Çayoğlu) snaží akokoľvek, v jeho vzťahu s Öykü (Özge Gürel) to, žiaľ, stále povážlivo škrípe. A prítomnosť sarkastickej „britvy“ Necmiye, ktorá si myslí, že má patent na rozum, tomu, pochopiteľne, nijako nepomáha! Şeyma (Nilperi Şahinkaya) už nedokáže ani plakať, tak veľmi ju ničí Meteho chladná ľahostajnosť. Paranoja je zjavne nákazlivá, pretože netrvá dlho a Ayaz uverí šibnutým fantazmagóriám svojej tety... Hoci je Mehmet na Önem (Neslihan Yeldan) nahnevaný, jeho láska k nej je, aj po toľkých rokoch, predsa len silnejšia. Deniz (Fulya Akın) pokračuje v trápnej hre na neviniatko. Čo tým asi sleduje...?

Galéria

Meral (Ayşegül Ünsal) je v šoku, keď vďaka Cemovi (Tamer Berke Sarıkaya) odhalí tajomstvo čiperných starkých, ktorí teraz žijú pod jej strechou. Olcayov (Nezih Cihan Aksoy) nečakaný návrh Şeymu hlboko dojme. İlkera (Serkan Börekyemez), ktorý s Emrem (Aras Aydın) plánuje divokú párty pre Ayaza, poriadne vykoľají nepatričný, rozhodne nie náhodný dotyk slečny, od ktorej to vôbec nečakal. Z Meteho sa stal naozaj neskutočný chrapúň, ktorému je osud jeho milenky a dieťaťa natoľko ukradnutý, že sa ani neunúva skontrolovať, či je v poriadku, keď po ďalšej z ich hádok začuje výkrik a tupé žuchnutie... Nečudo, že ani len jeho otec (Hakan Çimenser) už nestojí na jeho strane, keď si poňho zrazu príde polícia!

Öykü, Sibel (Fatma Toptaş) a Burcu na kamere neveriacky sledujú, ako sa ich podnapití chlapi zabávajú s troma polonahými kráskami. A zábava sa vzápätí veľmi škaredo zvrtne...

Sledujte v pondelok, 24. júna, o 19.00!

Myslím, že ty, jediný na svete, ma máš skutočne rád...

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie