Polícia nájde na moste Meteho opustené auto...

A to krátko nato, ako prisahá pomstu Şeyme, ktorú dnes nenávidí tak, ako ju kedysi miloval.

Öykü (Özge Gürel) s Ayazom (Serkan Çayoğlu) sa sústavne nezrelo doťahujú ako tínedžeri. No má to aj svoje výhody... Cema (Tamer Berke Sarıkaya) poriadne zaskočí, keď mu mama (Ayşegül Ünsal) naveľa-naveľa prezradí, že jeho sestra nie je vydatá. Nečudo – udržať si prehľad, s kým Öykü je či nie je (a prečo) totiž začína byť čoraz väčšou výzvou. Öykü je tak mimo z návštevy u svojráznej veštice a jej proroctva, že jej vôbec nedocvakne, že dotyčnú pozná... Olcay (Nezih Cihan Aksoy) je v takom šoku, keď v podzemných garážach náhodou zazrie, čo nemal, že nabúra! Monika (Jale Arıkan) je síce sklamaná, keď sa jej Mehmet (Atilla Saral) prizná, že Önem (Neslihan Yeldan) stále miluje, no prekvapená ani trochu. Nech sa Necmiye (Zeynep Kankonde) akokoľvek snaží, oddeliť Öykü a Ayaza je zjavne nad jej sily. A keď Mehmet nečakane požiada Önem o ruku, tú čarodejnicu od jedu temer rozglejí! Takže asi neprekvapí, že keď až detinsky naivnej Öykü, rozhodnutej zachrániť svoj vzťah za každú cenu, zrazu akoby úplne preskočilo, frustrovaná Necmiye radšej predstiera mdloby, akoby mala s budúcou švagrinou a nevestou, ktoré obe bytostne neznáša, sedieť za jedným stolom.

Galéria

Keď sa od Meteho (Dağhan Külegeç) všetci odvrátia, dokonca aj sestra (Nihal Işıksaçan) a otec (Hakan Çimenser), namiesto toho, aby si vstúpil do svedomia, prisahá pomstu Şeyme (Nilperi Şahinkaya), ktorú dnes nenávidí tak, ako ju kedysi miloval. Krátko nato polícia nájde na moste jeho opustené auto... Öykü a Ayazovi padne od údivu sánka, keď čudáčka Senacan (Ece Yüksel) konečne prehovorí. A má veru o čom! Keď Emre (Aras Aydın) pochopí, s kým má tú česť, s potešením uštedrí Necmiye nezabudnuteľnú lekciu. A aj İlker (Serkan Börekyemez) má zaujímavý nápad! Öykü s Ayazom na seba neplánovane upriamia pozornosť filmového štábu...

Aj keď sa to zdalo temer nemožné, Önem s Ayazom sa konečne zmieria. K pocitu dokonalého šťastia mu tak chýba už len darček od Öykü!

Sledujte v utorok, 25. júna, o 19.00!

Snaž sa, aby si nestratil Öykü!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie