• Relácie
  • Klamstvo
  • Tenká hranica medzi pravdou a klamstvom. Je z Tomáša Maštalíra násilník alebo obeť?

Tenká hranica medzi pravdou a klamstvom. Je z Tomáša Maštalíra násilník alebo obeť?

V novom seriáli sa predstaví v brilantnej úlohe.

Markíza už čoskoro predstaví úplne nový dramatický seriál s názvom Klamstvo. Vznikol podľa britského originálu s názvom Liar, ktorý zaznamenal celosvetový úspech a následne sa dočkal spracovania v krajinách po celej Európe. Atraktívna novinka pozostáva z 12 epizód a divákov si nepochybne podmaní svojou strhujúcou atmosférou a napínavým psychologicky prepracovaným dejom. Dokážu diváci odhaliť, kto v príbehu klame?

​V hlavnej mužskej úlohe sa predstaví jeden z najúspešnejších slovenských hercov Tomáš Maštalír. Stvárni šarmantného chirurga Andreja Rosického, ktorého sympatická učiteľka gymnázia Laura v podaní Moniky Horváthovej obviní zo znásilnenia. Obaja hovoria niečo iné. Kto je tu naozaj obeť?

„Moja postava je vdovec, ktorý má syna v tínedžerskom veku. Andrej je špičkový chirurg a snaží sa žiť normálny usporiadaný život. Vojde mu do života jedna sympatická žena, s ktorou strávi pár príjemných chvíľ, no obviní ho z niečoho, čo mu začne ničiť život,“ prezradil herec detaily o svojej najnovšej postave. „Celý seriál je vlastne o tom, že existuje určité klamstvo a ide o to kto a prečo klame,“ doplnil.

FOTO:  TV Markíza

​Sympatický herec dodáva, že ho jeho práca baví, ako aj „pestrosť a rôznorodosť charakterov, ktoré môže hrať“ a tento typ postavy ho zaujal. Ako sa mu spolupracovalo s hereckou kolegyňou?

„S Monikou som sa síce pred kamerou stretol prvýkrát, avšak niečo sme už spolu odohrali v divadle. Človek a herci sú adaptabilné tvory, našou prácou je adaptovať sa a nejakým spôsobom sa na seba napojiť. Aby vzťah, v ktorom sme, vyzeral čo najreálnejšie. O to sa snažíme a na tom pracujeme,“ vysvetlil Maštalír.

Pozrite si prvé zábery zo seriálovej novinky.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie