Matyáša zamrzela jedna vec.
Zuzana Porubjaková a Matyáš Adamec postúpili do finále Let's Dance. Z postupu sa veľmi tešia, no Matyáš kvôli chorobe a horúčke nemal včera dobrý večer. Cítil sa hrozne, aj keď sa to počas prenosu snažil skrývať, po skončení nám všetko povedal. Ani Zuzka sa necíti fit, no napriek tomu predviedli fantastický výkon.
V tanečnom súboji, aj keď len „nanečisto“, zažiarila práve Zuzka, ktorú freestyle veľmi bavil a to najmä z jedného dôvodu. Podľa Matyáša to išlo najlepšie Jakubovi Jablonskému. Zamrzelo, ho, že nakoniec ten súboj porota nehodnotila. Keby ho hodnotí, vo finále mal byť podľa neho Jakub. Ani Zuzka ani Matyáš ako jediní dvaja vo finálovej zostave Let's Dance ešte nikdy nevyhrali, chceli by získať titul kráľa a kráľovnej tanečného parketu?
Sledujte rozhovor so Zuzanou Porubjakovou a Matyášom Adamcom HORE.