Obrovské prekvapenie: Tento pár nahradí Máriu Čírovú v Let's Dance

Obrovské prekvapenie: Tento pár nahradí Máriu Čírovú v Let's Dance

Ide o známu tvár z obrazoviek Markízy.

Toto nikto nečakal. Pár, ktorý nahradí zranenú Máriu Čírovú s Jorisom, je známy. Na tanečný parket sa po prvý raz už túto nedeľu postaví moderátor Vratko Sirági spolu s tanečnicou Annou Riebauerovou.

„Ako náhradný pár sa namiesto Márie Čírovej a Jorisa Yacouba zajtra na parket postavia moderátor Vratko Sirági s tanečnicou Annou Riebauerovou. Ako náhradníci budú mať imunitu a postupujú do štvrtého kola. Vratkovi a jeho tanečnej partnerke držíme palce,“ znie stanovisko TV Markíza.

K celej situácii poskytol vyjadrenie aj kreatívny producent a režisér šou Pepe Majeský: „Keď sme sa pripravovali na možnosť, že sa Mária nebude môcť postaviť na tanečný parket, čakala nás náročná úloha. Nájsť niekoho, kto bude ochotný sa naučiť len za pár dní tancovať, zapamätá si choreografiu a postaví sa pred kamery najsledovanejšej šou na Slovensku. Teším sa, že Vratko súhlasil a myslím si, že sa diváci majú naozaj na čo tešiť.”

Na svoju novú úlohu sa Vratko veľmi teší. „Veľmi sa teším a zároveň je to pre mňa obrovská výzva. Stále to vstrebávam a som z toho v šoku. Ďakujem celému tímu, ktorý túto šou vytvára, za dôveru. Spravím maximum pre to, aby sme s mojou tanečnou partnerkou mohli v nedeľu podať čo najlepší výkon,” povedal moderátor počasia rannej šou Teleráno.

Prvé zábery Vratka Sirágiho v Let's Dance.

Galéria

​​Ak ste si nestihli pozrieť druhú epizódu Let's Dance, pozrite si ju TU:

​​Sledujte tretí priamy prenos tanečnej šou Let's Dance v nedeľu 19. marca o 20.30 h na Markíze!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie