• Relácie
  • Let´s Dance
  • Adela o veľkom riziku, ktoré podstupuje Viktor. Ráta aj s tým najhorším

Adela o veľkom riziku, ktoré podstupuje Viktor. Ráta aj s tým najhorším

Moderátorka sa vyjadrila k manželovej vášni.

Moderátorka Adela Vinczeová bola hostkou v podcaste Na Gauči s Nasklee, v ktorom sa otvorene vyjadrila k mnohých témam. Vo viac ako hodinovom zázname vyjadrila aj obdiv k svojmu manželovi Viktorovi Vinczemu. Vychválila jeho všeobecný prehľad, vedomosti a schopnosť ľahko sa naučiť takmer čokoľvek. 

Vyštudovaný právnik a moderátor Televíznych novín tvrdo pracuje na tom, aby sa z neho stal pilot. „Sám mi povedal, že právo by urobil s prstom v nose aj trikrát po sebe oproti tomu, čo sa musia učiť piloti,“ prezradila. Nato sa jej moderátorka Petra Klimová Dzvoníková opýtala, či Adela naozaj chce, aby bol jej manžel pilotom. 

„Ja to opäť nechávam voľne, pretože keď má niekto takýto silný vnútorný sen a vyslovene až chlapčenské volanie od detstva, tak čo ja sa mám k tomu čo vyjadrovať. On je veľmi zodpovedný človek, nikdy nebol taký frajer v zmysle, že by ‚machroval‘ a išiel za hranicu pravidiel hry. Je veľmi zodpovedný človek a z tohto hľadiska je na to vhodný typ. Ak by mal niekde havarovať a zabiť sa, tak to už si myslím, že je niekde inde napísané, a to už človek neovplyvní,“ vysvetlila.

„Veď teraz sa to nedávno aj stalo a bol z toho veľmi zrútený, pretože išlo o jeho známeho, ktorého si veľmi vážil. Tiež skúsený pilot. Osud to vie všelijako dopredu napísať a s tým mojím strachom asi nič neurobím,“ uzavrela.

Moderátorka sa rozhovorila aj o pôsobení v šou Let's Dance. Sledujte tanečnú šou každú nedeľu o 20.30 h na obrazovkách Markízy. 

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie