Režisér Let's Dance o ďalšej sérii. Povedal, či v šou ešte uvidíme Máriu Čírovú

Režisér Let's Dance o ďalšej sérii. Povedal, či v šou ešte uvidíme Máriu Čírovú

Tesne po finále zhodnotil aktuálnu sériu a prehovoril o budúcej.

Galéria

Režisér a kreatívny producent Pepe Majeský stojí aj za tohtoročnou šou Let's Dance. Tá mala opäť obrovský úspech a bola plná prekvapení, nádherných vystúpení aj dramatických situácií. Jeden pár musel pre úraz odstúpiť, iná tanečnica pre zdravotné ťažkosti v šou skončila a ďalšiu dvojicu ochromil hrozivý pád a rozbitá hlava tesne pred prenosom. Všetko však dopadlo dobre a každé jedno vystúpenie si užili nielen diváci a porota, ale aj samotní účinkujúci.

Šou vyhrali Janka Kovalčíková a Vilém Šír, na druhom mieste sa umiestnila Gabika Marcinková a Matyáš Adamec a tretiu priečku obsadili Vratko Sirági a Anna Riebauerová. Vo finále nechýbal ani tanec porotcu Jána Koleníka so šiestimi tanečnicami. V poslednom kole bolo viacero dych vyrážajúcich momentov a bujarých potleskov.

Sledujte rozhovor s Pepem Majeským, v ktorom zhodnotil tento ročník. Ako je spokojný s jeho priebehom a aká bola Koleníkova reakcia na to, že bude opäť tancovať? Vo videu sa dozviete aj odpoveď na to, či v šou ešte niekedy uvidíme Máriu Čírovú a či je v pláne ďalšia séria.

Janka tesne po víťazstve:

Koho prišiel podporiť špeciálny hosť v hľadisku?

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie