• Relácie
  • Let´s Dance
  • Prvé meno v Let‘s Dance odhalené: Hviezda Dunaja sa to dozvedela priamo na pľaci

Prvé meno v Let‘s Dance odhalené: Hviezda Dunaja sa to dozvedela priamo na pľaci

Prvé meno tanečnej šou je vonku. Herečke to povedali počas nakrúcania nových častí Dunaja.

Deviata séria najobľúbenejšej tanečnej šou sa vracia. Let‘s Dance o chvíľu opäť roztancuje celé Slovensko a vy sa už teraz môžete tešiť na nabitú zostavu celebritných tanečníkov, ktorá bude plná hviezdnych mien. Prvé vám prinášame exkluzívne už teraz.

Na parkete sa bude zvŕtať hviezda seriálového megahitu Dunaj, k vašim službám. Je ňou Petra Dubayová, ktorá v seriáli stvárňuje kabaretnú speváčku Evu Dušekovú.

Galéria

O tom, že bude súťažiť v tanečnej šou, sa dozvedela priamo na pľaci počas nakrúcania novej série. Pred rozhovorom k piatej sérii Dunaja nastala krásna náhoda. Pred ostrou čakal Dubayovú redaktor s kameramanom. Herečka akurát dostala cez telefón nádhernú správu. Práve v tom momente sa dozvedela, že ju definitívne vybrali do tanečnej zostavy účinkujúcich. Všetko to zaznamenala kamera, ktorú mal kameraman už spustenú. Petra Dubayová tak bezprostredne prežívala čerstvú emóciu z toho, že bude tancovať v šou, ktorá je snom mnohých známych osobností.

Sledujte video, ako sa Petra Dubayová dozvedela, že bude súťažiť v Let's Dance a následne jej prvé emotívne vyjadrenie.

Galéria

„Sme veľmi radi, že môžeme potvrdiť prvú účinkujúcu najúspešnejšej šou Let's Dance, ktorou je mladá talentovaná herečka Petra Dubayová. S jej výrazným hereckým talentom a s prirodzenou muzikálnosťou nás určite čakajú nezabudnuteľné tanečné momenty,“ odkazuje divákom televízia Markíza.

Z Dubayovej účasti v šou sa teší aj kreatívny producent a režisér Let's Dance Pepe Majeský: „Petra divákov už očarila svojím hereckým talentom v najpopulárnejšom seriáli minulého roka Dunaj, k vašim službám a verím, že teraz rovnako zažiari aj na tanečnom parkete našej šou. Myslím si, že pre tanečných súperov bude Petra veľkou konkurenciou.“

Petru Dubayovú budete môcť počuť aj v éteri známeho rádia. Teda konkrétne jej hlas. Najobľúbenejšie rádio mladých ľudí, Europa 2, má nové jingle, v ktorých sa objavuje hlas Petry Dubayovej. Jedna z najobľúbenejších mladých herečiek tak doplnila dlhoročný staničný hlas Europy 2, Martina Madeja.

Zaspomínajte si na prechádzajúcu sériu tanečnej šou, ktorú vyhrala herečka Jana Kovalčiková. 

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie