• Relácie
  • Let´s Dance
  • Hviezda najobľúbenejšej telenovely prichádza na Slovensko: Zasadne do poroty Let’s Dance

Hviezda najobľúbenejšej telenovely prichádza na Slovensko: Zasadne do poroty Let’s Dance

Hviezda najobľúbenejšej telenovely prichádza na Slovensko: Zasadne do poroty Let’s Dance

Diváci sa majú na čo tešiť. Začíname už túto nedeľu.

Let’s Dance štartuje prvým priamym prenosom už túto nedeľu 3. marca o 20.30 h na Markíze. Tanečníci sa už naplno pripravujú, aby na parkete predviedli čo najlepší výkon. Celebritná zostava je známa, rovnako ako porota a moderátori. Televízia Markíza si však pred divákov pripravila tento rok špeciálne prekvapenie.

Doteraz boli porotcovia prezentovaní traja, a to v zložení Tatiana Drexler, Adela Vinczeová a Ján Ďurovčík. Pridá sa k nim aj štvrtý člen. Televízia oslovila jedného z najobľúbenejších hercov, ktorý sa slovenským divákom vryl do pamäti z telenoviel ako Divoký anjel či Rany z lásky. Na Slovensko a zároveň aj do poroty Let’s Dance prichádza idol ženských sŕdc, argentínsky herec Facundo Arana, ktorý prijal ponuku a bude tak hodnotiť výkony našich tanečných párov.

Galéria

„Sme veľmi radi, že môžeme potvrdiť ďalšie meno, ktoré sa objaví v nadchádzajúcej sérii Let's Dance 2024. Do porotcovského kresla si už túto nedeľu sadne svetoznámy a populárny herec Facundo Arana, ktorý sa po dvoch rokoch vracia na Slovensko. Charizmatického herca veľmi dobre poznajú slovenskí diváci zo seriálov Divoký anjel či aktuálne vysielaného seriálu TV Doma, Rany z lásky. V minulosti bol dokonca porotcom maďarskej verzie šou Let's Dance,“ odkazuje divákom televízia Markíza. 

Na spoluprácu s Aranom sa teší aj režisér Let's Dance Pepe Majeský: „Aj tento rok sme sa rozhodli priniesť na Slovensko osobnosť, ktorú pozná celý svet a prekvapiť a potešiť našich divákov. Facundo je bezpochyby herec, ktorý si získal srdcia mnohých diváčok po celom svete, Slovensko nevynímajúc. Už z našich prvých rozhovorov môžem povedať, že je to nesmierne srdečný človek, veľký profesionál a fanúšik tanca. Teším sa na spoluprácu s ním.“

Let’s Dance štartuje prvým priamym prenosom už túto nedeľu 3. marca o 20.30 h na Markíze.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie