• Relácie
  • Let´s Dance
  • Obrovský úspech Let's Dance turné, po vstupenkách sa len tak zaprášilo. Pridávame ďalšie termíny

Obrovský úspech Let's Dance turné, po vstupenkách sa len tak zaprášilo. Pridávame ďalšie termíny

Všetkým fanúšikom tanečnej šou Let's Dance umožní veľkolepé turné v slovenských mestách zažiť neopakovateľný večer plný tanca, hudby, zábavy a úžasných kostýmov.

Televízia Markíza uplynulý piatok, 26. apríla 2024, odhalila veľké prekvapenie pre všetkých fanúšikov fenomenálnej tanečnej šou Let's Dance. Už túto jeseň totiž vyrazí do slovenských regiónov s veľkolepým Let's Dance turné a všetkým fanúšikom megaúspešného formátu tak umožní zažiť neopakovateľný večer s ich obľúbenou šou, ktorý bude plný tanca, hudby, zábavy a úžasných kostýmov. V nedeľu, 28. apríla 2024, priamo počas semifinálového priameho prenosu Let's Dance, boli odtajnené prvé štyri mestá, do ktorých Let's Dance turné zavíta, a zároveň bol prostredníctvom siete Ticketportal spustený predaj vstupeniek. Tie sa však už v priebehu niekoľkých hodín takmer kompletne vypredali. K dispozícii je ešte niekoľko posledných miest a VIP stolíkov, v cene ktorého je aj exkluzívna možnosť osobne sa stretnúť s účinkujúcimi.

Kúpiť lístky na Ticketportal.sk

„Sme naozaj nadšení a ohromení obrovským záujmom o vstupenky na jesenné Let's Dance turné. Aby sme vyšli v ústrety čo najväčšiemu počtu fanúšikov, rozhodli sme sa vo všetkých štyroch mestách pridať v pôvodné dni podujatia aj ďalšie termíny, ktoré uvádzame do predaja,“ povedal Michal Borec, riaditeľ Centra marketingu skupiny Markíza. Okrem večerného termínu o 19:00 hod. tak dnešným poludním pribudla možnosť kúpiť si vstupenky aj na predstavenie o 15:00 hod.

Prvé štyri zastávky Let's Dance turné:

  • streda 2. október 2024 o 15:00 hod. a o 19:00 hod. – Michalovce (Chemkostav Aréna)
  • piatok 4. október 2024 o 15:00 hod. a o 19:00 hod. – Košice (Angels Aréna)
  • nedeľa 6. október 2024 o 15:00 hod. a o 19:00 hod. – Prešov (Tatran Handball Aréna)
  • streda 9. október 2024 o 15:00 hod. a o 19:00 hod. – Poprad (Aréna Poprad)

Navyše, už najbližšiu nedeľu, 5. mája 2024, priamo počas veľkolepého finále Let's Dance, budú ohlásené ďalšie mestá, v ktorých bude mať Let's Dance turné svoju zastávku.

„Návštevníci Let's Dance turné sa môžu tešiť na všetko, čo na tejto šou tak milujú - fantastické výkony celebritných aj profesionálnych tanečníkov, nezabudnuteľné vtipné hlášky porotcov a sprievodné slovo skvelých moderátorov. Nebudú chýbať ani obľúbení tanečníci z tanečnej skupiny KRS Movement pod vedením skvelého choreografa Miňa Kereša,“ doplnil Michal Borec. Už teraz je potvrdená účasť bývalej kráľovnej a kráľa tanečného parketu – obľúbených hercov a skvelých tanečníkov Nely PociskovejJána Koleníka.

Turné pripravuje tím renomovaných tvorcov, ktorí sú zárukou maximálnej kvality a nezabudnuteľného zážitku. V spolupráci s jedným z najlepších režisérov na Slovensku a v Česku Pepe Majeským sa pre Let's Dance turné opäť spojili choreografi Miňo KerešPeter Modrovský, dramaturgička Šema Satkeová, scénograf Jaroslav Holota, technický riaditeľ zodpovedný aj za svetelný dizajn Michal Schmidt a producent za TV Markíza, jej marketingový riaditeľ Michal Borec, aby vytvorili pútavú šou plnú emócií, nadšenia a profesionálneho umenia tak, ako ju diváci a diváčky poznajú z televíznych obrazoviek.

Let’s Dance turné vzniká v spolupráci s BBC Studios a pre TV Markíza ho pripravuje Magic event production, organizátor veľkých kultúrnych podujatí na Slovensku.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie