
Jej trápenie pokračuje.
Divákom sledujúc jej výkon v treťom kole Let’s Dance zrejme ani na okamih nenapadlo, že pri tancovaní slowfoxu na titulnú pieseň rozprávky Ľadové kráľovstvo herečka nie je celkom vo svojej koži. A nevedela to ani porota, ktorá po vystúpení venovala herečke Ráchel Šoltésovej a jej tanečnému partnerovi Titovi Ablorhovi niekoľko slov kritiky.
Ráchel kritiku pokorne prijala, no v rozhovore po skončení tretieho kola z nej nečakane vypadlo priznanie. Herečku trápili zapálené šľachy a bolesti v členkoch a svoj tanec zvládla len vďaka liekom proti bolesti.
Sympatická herečka sa aktuálne pripravuje do štvrtého kola, kde ju čaká jive. Dokáže sa popri zdravotných komplikáciách popasovať s energickým tancom? Hoci sa už cítila lepšie, Ráchel smutne priznala, že prišiel nepríjemný zlom.
Herečku sme navštívili priamo na tréningu, kde jej tentoraz robil spoločnosť aj manžel Lukáš. Svojej manželke venoval slová, ktoré si želá počuť každá žena.