• Relácie
  • Love Island
  • Prekvapivý rozchod z Love Islandu. Expriateľ odkázal blondínke silné slová

Prekvapivý rozchod z Love Islandu. Expriateľ odkázal blondínke silné slová

Párik si dal definitívne zbohom.

Z Love Islandu odchádzajú ako zamilovaní, realitu všedných dní však ich láska nie vždy vydrží. Svoje by o tom zrejme vedeli rozprávať aj Lucia Nováková a Martin Koči, ktorých spojila druhá séria zamilovanej šou. Ich vzťah vydržal dva roky, dnes už pár netvoria. Obaja to fanúšikom oznámili na sociálnej sieti.

„Sú situácie, na ktoré človek nikdy nebude pripravený a nie všetko nám v živote asi dáva zmysel, nie všetko sa dá vysvetliť a život asi nie vždy pôsobí ako v rozprávke. Práve v tom bode som práve teraz, v bode, kedy cítim obrovský smútok. Keďže náš vzťah s Luckou bol verejný vzťah, tak to tu s vami budem zdieľať, aj keď by bolo určite jednoduchšie si to prežiť neverejne,“ napísal Koči k rozchodu na Instagrame.

​„S Luckou sme si zažili chvíle, na ktoré nikdy nezabudnem a navždy za ne budem nesmierne vďačný. Mal som to šťastie v živote doposiaľ stretnúť mnoho úžasných ľudí, no dovolím si povedať, že Lucka je z nich ten najväčší anjel,“ venoval bývalej priateľke napriek všetkému slová plné lásky. „Otvorila si mi oči a ukázala, čo sú hodnoty v živote, vezmem si tvoje rady k srdcu a verím, že budem vedieť aj ja raz vidieť svet cez také krásne oči ako ty,“ doplnil.

K rozchodu sa vo svojom príbehu na Instagrame vyjadrila aj nežná blondínka. „Aj keď som celých tých desať dní, ktoré bol Martin vo Švédsku, vyzerala na príbehoch šťastne, tak pred desiatimi dňami sme sa rozišli. Už to nedokážem držať len tak v sebe. Veľmi ma mrzí, že to nevyšlo,“ povedala so slzami v očiach vo videu.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Martin Koči (@m_koci)

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie