• Relácie
  • Love Island
  • Patrí srdce Natálie Kočendovej známemu Slovákovi? Fanúšikovia to ihneď odhalili

Patrí srdce Natálie Kočendovej známemu Slovákovi? Fanúšikovia to ihneď odhalili

Kráska z Love Islandu je po boľavom rozchode opäť zamilovaná.

Na konci minulého roku oznámila fanúšikom, že sa definitívne rozišla s Davidom Vitáskom. Dvojica vytvorila pár v Love Islande, no ich vzťah bol ako na horskej dráhe. Rozišli sa, potom sa dali znovu dokopy, no zrejme sa im nepodarilo opraviť všetko tak, aby mohli byť vedľa seba šťastní. Teraz sa zdá, že necelé tri mesiace od rozchodu sa darí Natáliu robiť šťastnou novému mužovi.

Modelka sa prednedávnom vrátila z Egypta, kde sprevádzala finalistky Miss Czech republic na sústredení. Tam sa po boku objavil aj nový muž, čo neuniklo pozornosti čitateľa českého webu Super.cz.

Natálie na svoju reakciu nenechala dlho čakať a o spokojnom období prehovorila pre Extra.cz. „Som zamilovaná, šťastná a to musí stačiť,“ vyjadrila sa. Našla po búrlivom vzťahu toho pravého? „Povedala by som, že áno, že to bola tá posledná skladačka, ktorá mi v živote chýbala,“ zdôverila sa hviezda Love Islandu.

Hoci na fotografiách nebolo novému partnerovi Kočendovej vidieť do tváre, fanúšikovia sa okamžite zahrali na súkromné očká. Podľa tetovania na ruke v ňom ihneď spoznali mladého slovenského podnikateľa Chrisa Dingu, ktorý žije v Bratislave a je dobrým kamarátom Adama Šedru. S ním sa modelka spoznala v poslednej sérii Love Islandu.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Christopher Dinga (@chrisdinga)

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie