• Relácie
  • Love Island
  • Známa dvojica Veronica a Bára sa rozišli. Prsty v tom má slovenský krásavec z Love Islandu

Známa dvojica Veronica a Bára sa rozišli. Prsty v tom má slovenský krásavec z Love Islandu

Ozvala sa už aj jeho bývalá priateľka z reality šou.

Pokerová hráčka Bára Mlejnková (32), ktorá súťažila aj v najdrsnejšej reality šou Survivor Česko Slovensko, je už single. Rozišla sa s partnerkou Veronicou Biasol (25). To, že sa ich cesty po viac ako trojročnom vzťahu rozišli, potvrdili na sociálnej sieti.

„Naše osobnosti sú zjavne nezlučiteľné a to ma vedie k nutnosti ísť ďalej vlastným smerom. Posledné tri roky boli jedny z najintenzívnejších v mojom živote, ale cítim, že sme si odovzdali, čo sme mali. Aj napriek neustálej snahe o zlepšenie som po posledných udalostiach rezignovala a vzťah nadobro ukončila,“ uviedla influencerka Veronica Biasol.

Bára a influencerka patrili k najznámejším lesbickým párom v Česku. Dvojica si už párkrát dala zbohom, ale vždy sa k sebe vrátili. Stála za tým nevera z Veronicinej strany. „Prosím, žiadne ďalšie špekulácie prečo, ako, kvôli komu alebo čomu. Ide o moje osobné rozhodnutie, naše súkromie a predovšetkým dva cudzie životy. Rešpektujte to,“ dodala Biasol, ktorá momentálne súťaží v Miss Czech Republic.

Toto vyjadrenie však nenechalo chladnú už expartnerku Báru. „Ja viem, že čakáte na nejaké vyjadrenie k tomu rozchodu. Ja na to momentálne nemám čas ani náladu, zamýšľať sa nad tým, čo tam Veronica napísala, aby to vyzeralo čo najlepšie, to ja proste nerobím,“ uviedla.

„Jediné, k čomu sa môžem vyjadriť, je jej vyjadrenie. Ja som čakala, že sa buď dohodneme na niečom, alebo to vyjadrenie napíše trochu viac úprimne. S tým, čo napísala, vôbec nesúhlasím, to, ako sa vyjadrila, nie je skutočné,“ dodala.

Môže za to tento fešák?

Venis a Adam
Venis a Adam  |  FOTO:  TV Markíza

​Sociálnymi sieťami sa už šíri informácia, že aj tentoraz môže za rozchod Veronicina nevera. Tá sa údajne zaplietla s účastníkom poslednej série Love Island Adamom Sedrom. 

Táto informácia zase nenechala chladnou jeho bývalú priateľku, s ktorou sa dali dokopy práve v šou o láske. Venis Dao na Instagrame napísala: 

Venis Dao
Venis Dao  |  FOTO:  Instagram/ venisdao

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie