Hviezda Zrady mieri do Mamy na prenájom: Vieme, akú postavu si zahrá

Komu zamotá hlavu?

Do seriálu Mama na prenájom mieri nová postava. V obľúbenom seriáli pribudne sympatická herečka, ktorú momentálne môžete vídať v dramatickej minisérii Zrada. Kristína Sisková príde do Mamy na prenájom ako mladá medička, ktorá sa zoznámi na prednáške s primárom Milankom a neskôr jej kroky povedú do nemocnice. Tam nájde s Milankom spoločnú reč a začne s praxou.

„Medička Linda je veľmi ambiciózna, múdra, je zahľadená do skrípt a sústredí sa, aby všetko vedela najlepšie a aby bola pripravená na 120 percent. Má svoje zvláštnosti, má rada pavúky a tarantuly, čo je celkom v protipóle s mojou osobou. Ja hmyz neznášam,“ prezradila nám s úsmevom Kristína.

Do rozbehnutého vlaku sa jej naskakovalo mimoriadne dobre. „Mala som spočiatku stres, ale keďže som hrala v Oteckoch a štáb je rovnaký, tak v tomto to bolo super. S niektorými hercami sa tiež poznám zo školy,“ povedala.

Sympatická herečka tiež prezradila, ako sa jej na seriáli pracuje v porovnaní s minisériou Zrada, v ktorej hviezdi po boku Milana Ondríka a Kláry Issovej.

Galéria

Pozrite si rozhovor s Kristínou Siskovou:

Pozrite si Mamu na prenájom v predstihu na Voyo:

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie