Ida Rapaičová priznáva: Dôkladne si vyberám prácu, ale toto bol môj veľký omyl

Herecká legenda prezradila, že počas svojej kariéry stúpila vedľa.

Legendárna herečka Ida Rapaičová patrí medzi najžiadanejšie herečky. Má za sebou významné úlohy a jej vystúpenia zostali doteraz pamätné. S výraznými lícnymi kosťami a krátkymi vlasmi nikdy nepatrila medzi tuctové herečky. Hoci z nej matka chcela mať klaviristku, súdené jej boli divadelné dosky. Jej vycibrený umelecký prednes z nej robí dnes pravdepodobne jedinú recitátorku, ktorá prednáša v staroslovienčine.

TIP na článok: Najväčšie slovenské hviezdy režíruje študent: Nový seriál bol pre neho výzvou

Herecká legenda Ida Rapaičová prijala účasť v novom komediálnom seriáli Najhorší týždeň môjho života. Stvárni tam babku nevesty, ktorá si neodpustí pár uštipačných poznámok na adresu jej snúbenca. Herečka neprijíma všetky ponúkané úlohy, ale nad touto nerozmýšľala ani sekundu. Páčil sa jej totiž humorný scenár.

Ako sa z komparzistky stala úspešná herečka a čo považuje za najväčší životný omyl, sa dozviete v rozhovore pre reláciu Reflex.


Nenechajte si ujsť ďalšiu bláznivú časť seriálu Najhorší týždeň môjho života plnú prekvapení a humoru na Markíze každý štvrtok o 20.30 h a už teraz na VOYO.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie