Serkan z Lásky na prenájom: Nová kráska po jeho boku

Serkan z Lásky na prenájom: Nová kráska po jeho boku

Táto žena mu ukradla srdce.

Už v pondelok 1. januára o 19:00 štartuje na obrazovkách televízie Doma úplne nový romantický seriál Nauč ma milovať.

Nauč ma milovať rozpráva príbeh o tom, ako sa pretnú životné cesty Leyly (Hafsanur Sancaktutan) a Ateşa (Kerem Bürsin), dvoch mladých ľudí, ktorých sužujú rozdielne problémy. Bude z toho napokon láska?

Predstaviteľ postavy Ateşa, 36-ročný úspešný herec Kerem Bürsin, je divákom a diváčkam televízie Doma dobre známy ako neodolateľný Serkan Bolat zo seriálového hitu Láska na prenájom. Ústrednú dvojicu s ním tentoraz vytvára mladá 23-ročná turecká herečka Hafsanur Sancaktutan, s ktorou sa slovenské publikum zoznámi vôbec prvý raz.

Nauč ma milovať
Nauč ma milovať  |  FOTO:  Madd Entertainment

Zoznámte sa s hlavnými postavami seriálu Nauč ma milovať:

Ateş Arcalı (Kerem Bürsin)

Je druhým synom rodiny Arcalıovcov. Nikdy sa nevrátil do svojho rodného domu, ktorý opustil, keď bol ešte malé dieťa. Odmietol všetko, čo pochádzalo z jeho rodiny. Žije nezávislým životom v rôznych častiach sveta. Je absolútne proti záväzkom a pravidlám. Až na jednu výnimku; nedá dopustiť na svoju matku Jülide. Škola módy, ktorú otvoril na pamiatku svojej matky Jülide Arcalıovej, ktorá bola módnou ikonou a návrhárkou a ktorá zomrela, keď bol malý, je jeho slabým miestom. Vie žiť bez toho, aby niekoho potreboval; je bohatý plejboj a je takmer génius. Rád sa zabáva, neznáša klamstvo a nezištne pomáha tým, čo to potrebujú.

FOTO:  Madd Entertainment


Leyla Köksal (Hafsanur Sancaktutan)

Nikdy sa nestretla so svojou skutočnou rodinou. Jedného dňa ich chce nájsť. Preto spácha svadobný podvod so skupinou ľudí, ktorí vyzerajú ako jej rodina. V súkromnom živote sa vyhýba klamstvám, keď ide o obchod, je expertkou na presviedčanie samej seba. Je prísne presvedčená, že človek musí nájsť svoje korene a stať sa súčasťou rodiny. Svoju zraniteľnosť skrýva tvrdým postojom. Je spravodlivá a zaujatá voči bohatým ľuďom. O zamilovanosti zatiaľ nemá ani potuchy.

Nauč ma milovať
Nauč ma milovať  |  FOTO:  Madd Entertainment

Sledujte romantický seriál Nauč ma milovať - už v pondelok 1. januára o 19:00 na Doma a v predstihu na Voyo!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie