• Relácie
  • Oteckovia
  • Oliver Oswald sparodoval vlastnú haváriu. Ten koniec ale do smiechu nie je

Oliver Oswald sparodoval vlastnú haváriu. Ten koniec ale do smiechu nie je

Oliver Oswald sparodoval vlastnú haváriu. Ten koniec ale do smiechu nie je

Pozrite si video.

Oliver Oswald v pondelok vystrašil fanúšikov. Na Instagrame zverejnil status, v ktorom oznámil, že mal haváriu a kým sa z toho zotaví, nebude pár dní k dispozícii. Tínedžerská hviezda z Oteckov je poriadne dochrámaná a zranenia sa budú hojiť naozaj dlho.

Pre markiza.sk prezradil, že spadol na skútri. Spolu s ním sa viezol aj jeho kamarát, ktorému sa nič nestalo. Oliver ale také šťastie nemal. Má sadry na oboch rukách a škaredé odreniny.

„V nedeľu večer som padol na skútri na kruhovom objazde. Mám zlomené obe ruky a dooškierané lakte a nohy. Veľmi ma to bolí, v noci nemôžem spať a stále si dávam lieky proti bolesti," povedal nám.

Luky z Oteckov sa teraz celú nepríjemnú situáciu snaží odľahčiť vtipným videom. Spolu s kamarátmi a Mirom Jarošom nakrútili vlastnú verziu Rodinných prípadov, v ktorej parodujú Oliverovu nehodu. Koniec videa ale vtipný už nie je!


Tínedžer narobil po nehode rozruch aj scenáristom seriálu Oteckovia. Tí budú musieť pozmeniť dej. „Hneď ako to zdravotný stav Oliverovi dovolí, vráti sa k nakrúcaniu Oteckov. Scenáre sa mierne upravia, pričom jeho zlomenina bude prirodzene zakomponovaná do deja. Oliverovi prajeme skoré uzdravenie," prezradila PR manažérka TV Markízy Adriana Podobová.

FOTKY OLIVERA PO NEHODE NÁJDETE V GALÉRII.

Všetky časti obľúbeného seriálu Oteckovia si môžete pozrieť zadarmo v našom videoarchíve.

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie