Chlapci z Oteckov zmenili imidž. Čo hovoríte na ich premenu?

Chlapci z Oteckov zmenili imidž. Čo hovoríte na ich premenu?

Takto ich uvidíte zrejme prvýkrát a naposledy.

Oliver Oswald a Richard Labuda majú v súkromí podbný štýl ako v seriáli Oteckovia - športový a ležérny. Na fotení však doslova vyrazili dych premenou. Z nenápadných tínedžerov sa stali junáci v krojoch, v ktorých sa akoby premiestnili v čase.

Aký majú chlapci vzťah k Veľkonočným sviatkom? "Veľkú noc pravidelne trávim na Liptove s rodinou. Starká so starkým vždy veľa dobrých vecí napečú, navaria a vytvoria naozaj príjemnú rodinnú atmosféru. Chodievame spoločne do kostola a na veľkonočný pondelok decentne vyšibem maminu, starkú a všetky ženy v rodine. Samozrejme, vodou nešetrím," smeje sa Oliver, ktorý si rád užíva tento rodinný a dedinský život, ktorý je podľa neho veselší, než ten mestský.

Tradície dodržiava aj Riško. "Na Veľkú noc ideme za rodinou na stredné Slovensko. Vždy si zoberieme so sebou korbáče, fľašky s vodou a pooblievame každé dievča, ženu, babku v rodine. Samozrejme, k starším s rešpektom, takže pre nich len nejaká tá voňavka. Robíme to každý rok a vždy sa na to tešíme," opisuje herec.

Po šibačke nasleduje spoločný obed "Nemáme nejaké typické jedlo, ale nikdy nemôžu chýbať rezne. To je také typické labudovské," smeje sa. "Pre mňa Veľká noc znamená čas strávený s rodinou, ktorý je ale obohatený veľkou zábavou a samozrejme vždy poteší nejaká tá výslužka. Aby som nezabudol, potom vždy ideme ešte spolu do kostola, pretože to treba brať aj z tejto stránky. Na Veľkú noc sa teda už veľmi teším!" dodáva nadšene herec.

A práve v duchu slovenských tradícií nafotili veľkonočné fotky v krojoch, na ktorých vyzerajú naozaj kúzelne. Presvedčte sa sami.

ICH NOVÉ FOTKY NÁJDETE VO FOTOGALÉRII.


Ďakujeme Biofarme Stupava za poskytnutie priestoru na fotenie.

Sledujte Oteckov vo štvrtok 18. apríla o 17.55 h na Markíze.


Nestihli ste si pozrieť Oteckov? Sledujte ich zadarmo v našom videoarchíve .

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie