• Relácie
  • Oteckovia
  • Životná príležitosť herca z Oteckov. „Toto je naozaj extrém!"

Životná príležitosť herca z Oteckov. „Toto je naozaj extrém!"

Životná príležitosť herca z Oteckov. „Toto je naozaj extrém!"

Hercovi sa splnilo to, v čo ani nikdy nedúfal.

Here Oliver Oswald, ktorého poznáte ako Lukyho Bielika z Oteckov, si splnil sen. Okrem toho, že je úspešným hercom a influencerom, najnovšie získal prácu rozhlasového moderátora. S kamarátom Samuelom Procházkom z youtuberského dua Sketch Bros bude v rádiu Európa2 moderovať vlastnú reláciu, z čoho má obrovskú radosť. 

„V živote nás častokrát sprevádzajú nepredvídateľné veci, ale toto je naozaj extrém. So Samkom nám prišla životná príležitosť, ktorú plánujeme využiť naplno," napísal Oliver a krátko na to objasnil všetky detaily.

TIP NA ČLÁNOK: Zuzka Kraváriková so známym fešákom prežila peklo. Išlo im o život!

„Ani si neviete predstaviť, aké pocity zažívam posledné dni. Chcel som vám to povedať hneď, ako som sa to dozvedel, ale nemohol som. Ale teraz je ten správny čas. Asi je prvda, že keď v živote robíte všteko preto, aby ste boli šťastní, tak vás ten život odmení viac, ako by ste čakali," píše Oliver na Instagrame.

So Samom ho budete môcť počuť každé poobedie pri mikrofóne, z čoho majú obaja obrovský rešpekt aj strach. „Nikdy predtým som to nerobil, držte námpalce, nech to robíme najlepšie ako budeme vedieť," vyzval Oliver fanúšikov.

Olivera a Sama čaká veľká premiéra.

Zdroj: Instagram/oswaldphotoss

Sledujte Oteckov v pondelok 31. augusta o 17.55 h na Markíze!
TIP NA ČLÁNOK: Ani Oteckovia sa už nevedia dočkať. Toto vás čaká v premiérových častiach

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie