• Relácie
  • Reflex
  • Gizka Oňová po operácii očí: Občas mám kučeravé myšlienky

Gizka Oňová po operácii očí: Občas mám kučeravé myšlienky

Gizka Oňová po operácii očí: Občas mám kučeravé myšlienky

Teraz vidí aj to, čo by nemala.

Známa televízna Svokra Gizka Oňová prednedávnom absolvovala operáciu očí. Odstránenie sivého zákalu prinieslo aj bonus v podobe odstránenia dioptrií. Ako sa teraz z odstupom času pozerá na svet?

FOTO:  TV Markíza

"Všetky dioptrie sú preč. Aj do diaľky aj na čítanie. Vidím aj to, čo by som nemala a svet je krajší," prezradila pre publicistickú reláciu Reflex. Najskôr sa zákroku obávala, no teraz žiari spokojnosťou: "Slova operácia som sa desila a pred prvým zákrokom som mala veľký strach. Ale nakoniec to vôbec nebolelo."

Počas náročných dní medzi zákrokmi bol Gizke najväčšou oporou jej manžel, hudobník Juraj Oňa. Dnes sa aj on veľmi teší z výsledku, hoci to má aj svoje nevýhody. Manželka sa podľa neho po operácii zmenila!

FOTO:  TV Markíza

"Bola taká citlivejšia, nervóznejšia a zrazu po operácii prídem domov a tam je svätý kľud. Žiadne zhony, stresy. No teraz mi už po troch dňoch povie, že treba povysávať, pretože už vidí prach," usmieva sa popod fúzy Juraj Oňa.


Herečka a speváčka nosila okuliare roky a tie boli zároveň súčasťou jej imidžu: "Bola by som rada, keby ste si  na mňa zvykli aj bez okuliarov. Hoci mám občas také kučeravé myšlienky, že či si nedám nejaké pekné imidžovky!"

Rodinné leto Ďura Brmbalíka: Deti vláčil po horách
Toto musíte vidieť: Moderátor Ostrova ako ho nepoznáte!
Zúfalý Kemka v slzách: Nechcem otázku, chcem možnosti!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie