• Relácie
  • Rex
  • Padla posledná klapka seriálu Rex: Drsné podmienky aj nostalgia

Padla posledná klapka seriálu Rex: Drsné podmienky aj nostalgia

Padla posledná klapka seriálu Rex: Drsné podmienky aj nostalgia

Juraj Bača predstavil zákulisie so všetkým, čo k tomu patrí.

Poslednú epoizódu prvej série Rexa ste si mohli pozrieť vo štvrtok na Markíze. No keďže sa počas nakrúcania herec Juraj Bača alias kapitán Richard Majer vrhol na vlogovanie, teda nakrúcanie vlastných videí, budete si ho môcť užiť aj naďalej. Väčšina z nich sa zatiaľ točí práve okolo nakrúcania seriálu, inak tomu nebolo ani v tomto prípade.

V poradí šiesty vlog, ktorý uverejňuje pod prezývkou Bači, mapuje nakrúcanie poslednej časti, ktorá sa nakrúcala aj v lužných lesoch v Jelke. A bola tam poriadna zima! Potvrdzujú to aj Jurajovi kolegovia, napríklad Kristína Svarinská, ktorá si v poslednej epizóde zahrala policajtku, ale aj Martin Šalacha, ktorý sa v takmer mínusových teplotách musel dokonca potápať!

Napriek tomu herec svoju prácu miluje, aj v drsnejších podmienkach. "Dúfam, že tieto štyri mesiace boli len také úvodné. Teraz sme skončili a  už mi to chýba," hovorí dojatý Juraj po poslednej klapke prvej série. To ale rozhodne nie je všetko, s vlogovaním herec neprestáva, keďže ho to baví a teší sa, čo prinesie budúcnosť.


Nestihli ste si pozrieť Rexa v televízii? Sledujte ho priamo tu alebo viac epizód zadarmo v našom archíve.


Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie