Využila šancu a pobozkala ho na prvom rande. Ako reagoval Tomáš mimo kamier?

Využila šancu a pobozkala ho na prvom rande. Ako reagoval Tomáš mimo kamier?

Podľa výrazu Tomáša prišiel vášnivý bozk nečakane.

Na druhé celodenné rande si Tomáš vybral Petranu, keďže práve jej meno sa najčastejšie opakovalo na papierikoch. V druhej epizóde hlasovali dievčatá za osobu, ktorá sa najmenej hodí k Tomášovi a schytala to práve Petrana. Tomáš chcel vedieť dôvod, a preto namiesto toho, aby ju poslal domov, jej dal šancu.

Rande sa konalo v nádhernej prírode, kde dvojica mala čas na spoznávanie. Počas prechádzky mali v rieke aj rôzne interaktívne úlohy, ktoré vyvrcholili do vášnivého bozku. Pri poslednom stanovisku daroval Tomáš Petrane náramok, na ktorom je oko. Presne také, aké má youtuberka vytetované na ruke. A potom to prišlo.

Na začiatku rande som nerozmýšľala nad tým, že by som chcela Tomáša pobozkať. Len sme sa rozprávali a to úplne stačilo. Neskôr nastali momenty, keď som rozmýšľala nad tým, že teraz by som ho naozaj chcela pobozkať, ale stále som si hovorila, že ešte je príliš skoro. Ale keď mi pod vodopádom dal darček, dojal ma tým, že si pamätal moje tetovanie. Bola som veľmi šťastná, takže keď mi on prvý dal pusu, tak som si nemohla pomôcť a dala som mu poriadny bozk,“ prezradila nám Petrana.

Na televíznych obrazovkách sme mohli vidieť, že Tomáš ostal trošku prekvapený, no príjemne. Petrana nám mimo kamier povedala, aká bola jeho reakcia.

„Myslím si, že Tomáš bol prekvapený, že som sa nehanbila a bola iniciatívna pri prvom bozku. Zo samotného bozku však prekvapený nebol, keďže prvú pusu mi dal on. Neskôr hovoril, že ho veľmi potešilo, že som mu venovala bozk a nehanbila som sa za to. On to tak cítil tiež,“ dodala.

Ako bude pokračovať vzťah Petrany a Tomáša a kto bude tým šťastným dievčaťom, ktoré zoberie Tomáš na ďalšie rande, sa dozviete v ďalších epizódach šou Ruža pre nevestu.

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie