Vo vile sa konala súťaž krásy: Dievčatá predviedli horúcu šou

Vo vile sa konala súťaž krásy: Dievčatá predviedli horúcu šou

Porote z niektorých dievčat doslova padla sánka.

Kým Tomáš zobral Petranu na celodenné rande, ostatné dievčatá sa vo vile rozhodne nenudili. S príchodom Krištofa sa dozvedeli, že sa bude konať súťaž krásny Miss Ruža. Do poroty sa dostali tri najmenej skromné dievčatá: Marcela, Priscilla a Virgínia. 

Ako to už na súťaži krásy chodí, jedna z disciplín je promenáda v plavkách a ďalšia v elegantných šatách. Najprv si porota mohla obzrieť chôdzu a postavu dievčat a podľa toho hodnotili číslom od jedna do tri. Mali možnosť sa pýtať aj rôzne otázky dievčat a niektoré boli cielené mimo súťaže. Porota bola najviac unesená z Beáty, Niki, Natálii a Mirky.

Pozrite si sexy promenádu v plavkách

Od Katky čakala porota viac, keďže sa zúčastnila niekoľkých súťaží krásy, vypočula si po promenáde v plavkách kritiku. Tú si zobrala k srdcu a v druhej disciplíne sa ukázala ako dračica. Práve aj toto zavážilo u poroty, ktorá venovala titul Miss Ruža Katke. Okrem korunky získala aj bielu ružu, ktorá bude mať v ďalšej časti špeciálnu úlohu.

Titul Miss Ruža získala Katka

Ktorá z dievčat ohúrila vás? Zahlasujte v našej ankete:

Galéria

Nenechajte si ujsť romantickú šou Ruža pre nevestu každý piatok o 20.30 h na Markíze a v 24-hodinovom predstihu na Voyo.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie