Získala titul Miss Ruža a s ním veľkú moc. Katkino rozhodnutie otrasie vilou

Získala titul Miss Ruža a s ním veľkú moc. Katkino rozhodnutie otrasie vilou

Nikto ani len netušil, že víťazka súťaže Miss Ruža dostane do rúk takú moc.

Kým Tomáš strávil s Petranou celý deň na romantickom rande, ostatné dievčatá sa vo vile rozhodne nenudili. S príchodom Krištofa sa dozvedeli, že sa bude konať súťaž krásy Miss Ruža. Do poroty sa dostali tri najmenej skromné dievčatá: Marcela, Priscilla a Virgínia. 

Víťazkou sa po dlhom rozhodovaní poroty stala Katka. Tá sa zúčastnila už na niekoľkých súťažiach krásy, no predsa si po promenáde v plavkách vypočula od poroty kritiku. Tú si však zobrala k srdcu a v druhej disciplíne sa ukázala ako dračica. Práve aj toto zavážilo u poroty, ktorá venovala titul Miss Ruža práve Katke. Okrem korunky získala aj bielu ružu, ktorá bude mať v ďalšej časti špeciálnu úlohu. Vďaka nej môže Katka kedykoľvek vymeniť dievča, ktoré pozve Tomáš na rande. A to sa v ďalšej epizóde aj udeje. Tomáš túži ísť na rande so ženou, s ktorou ešte nebol na celodennom rande. Katka sa rozhodne, že svoje víťazstvo využije a prekazí šancu na lásku súperke.

​Nenechajte si ujsť novú epizódu romantickej šou Ruža pre nevestu každý piatok 20.30 h na Markíze a v 24-hodinovom predstihu na Voyo.

Zdieľať

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie