Šou Ruža pre nevestu má svoju hymnu: Exkluzívne zábery z Katkinho klipu

Šou Ruža pre nevestu má svoju hymnu: Exkluzívne zábery z Katkinho klipu

Katka nám prezradila, že pred šou snívala presne o mužovi, ako je Tomáš.

Katka hneď v prvej epizóde vyrazila všetkým, najmä Tomášovi dych, keď mu zaspievala pesničku, ktorú zložila pre neho. Hoci ho pred šou nepoznala a nevedela, kto bude ten muž, o ktorého bude bojovať, inšpiráciu si našla. Netrvalo dlho kým sa Katka rozhodla, že k pesničke natočí aj videoklip. Ten bude mať premiéru v piatok, 24. marca, ale my vám prinášame exkluzívnu ukážku z nej už dnes.

„Romantickú pesničku s názvom Ruža pre nevestu som napísala a zložila na piane. Pri jej písaní a skladaní som cítila túžbu po láske a chcela som stretnúť muža mojich snov v šou. Nikdy neviete, kde svoju lásku stretnete. Pri písaní pesničky som si predstavovala, ako bude ten muž v šou vyzerať, ako sa bude tváriť pri tom, ako mu skladbu zaspievam. Nevedela som sa dočkať toho okamihu. A keď ten okamih prišiel, bol presne podľa mojich predstáv,“ prezradila nám Katka.

Nevedela, ako bude vyzerať hviezda romantickej šou, no podľa slov Katky si ho vysnívala dopredu

Keď som písala pesničku, predstavovala som si, je to sranda, ale presne typ muža, aký je Tomáš: tmavé vlasy, brada, vysoký a krásne oči,“ dodala speváčka. Dievčatá vo vile tvrdia, že Katka sa zamilovala do Tomáša hneď na prvý pohľad. Katka to vidí trošku inak. „Ja som umelkyňa a pesničky píšem len o láske. Sama som romantický typ ženy, čiže to, že som pôsobila zamilovane, nemusí hneď znamenať, že som sa zamilovala. Určite tam boli veľké sympatie a Tomáš si získal moju priazeň,“ hovorí Katka.

Pozrite si exkluzívnu ukážku z Katkinho klipu Ruža pre nevestu.

Ak ste nestihli tretiu epizódu Ruža pre nevestu, sledujte ju tu:

Celá epizóda na Voyo

Bonusové zábery nájdete v online šou Bez ruže:

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie