Spor Niki a Terezy pokračuje: Toto si odkazujú navzájom

Spor Niki a Terezy pokračuje: Toto si odkazujú navzájom

Ich názory sa nezhodujú ani po šou.

V štvrtej epizóde mohli diváci vidieť, ako sa počas zábavnej hry strhla búrlivá debata medzi Niki a Terezou. Tereza hodila v rámci úlohy v hre papierový tanier so šľahačkou do tváre Niki. Tá sa v momente nahnevala a keď sa Krištof Terezy opýtal, či sú medzi nimi nejaké nezhody, vysvitlo, že Tereze prekážali na nej niektoré veci a prvýkrát ich vyslovila nahlas.

Keď Niki uvidela epizódu na obrazovkách televízie Markíza, chcela sa k tomuto konfliktu vyjadriť, ako to vníma s odstupom času.

„Už od prvej epizódy som videla v televízii, že Tereza sa na moju osobu nevyjadrovala veľmi pekne, čo ma dosť nemilo prekvapilo. Napriek tomu, že s Terezou som netrávila väčšinu môjho času ako s inými dievčatami, tak vždy som ju rešpektovala. Pre mňa je rešpekt a slušné správanie základom. Ohováranie a pretvárka nie sú mojimi atribútmi. Bolo mi nepríjemné dostať sa do situácie, kedy som musela konfrontovať Terezu. Nie som typ človeka, ktorý si nechá skákať po hlave. Tereze bolo jasne povedané, že si má vybrať niekoho, kto ešte nedostal šľahačku do tváre, a aj napriek tejto informácii išla cielene za mnou. Keď som sa jej opýtala, prečo to spravila, tak povedala, že zabudla. Nemusím použiť výraz domnievam sa, ale rovno sa vyjadrím, za mňa je to klamstvo z jej strany s veľmi slabou argumentáciou. Dedukujem, že to chcela urobiť a diváci to mohli sami vidieť a počuť. Tereza si veľakrát sama protirečila a dokázala iba to, že jej čin nebola čisto hra, ale malo to pre ňu osobný význam,“ povedala nám Niki.

Konflikt medzi dievčatami pokračoval aj po hre, keď Niki pri bazéne chcela od Terezy vysvetlenie, aký s ňou má problém. „Ako som spomenula, ja som nemala voči Tereze absolútne nič. Vždy som ju slušne pozdravila, keď sme sa stretli a prehodili sme pár slov. Nevidela som, že by mala voči mne nejaký osobný problém a po pravde, nemala dôvod. Videla som, že ma obviňovala, že som falošná, no dnes ukázala model falošného človeka. A na konci epizódy som postrehla, ako zahlásila Petrane, že sa konečne nemusí tváriť, že sme kamošky, lebo ju to už nebaví. Ja som sa nikdy nehrala na veľkú kamarátku s Terezou, ale opakujem, bola som vždy k nej slušná a milá. To, že je niekto k tebe milý, neznamená, že je falošný. Myslím si, že Tereza dala dostatočne najavo, že jej nie som sympatická a ja to plne rešpektujem. Nemôžme byť kamaráti s každým a nie každý nám musí byť sympatický, ale čo neakceptujem, je zlomyseľnosť, zákernosť a krivda. Krivdu pociťujem, keď vidím Terezine vyjadrovanie na moju osobu. Inak ju absolútne neriešim,“ dodala.

Ako sa hovorí, každá minca má dve strany a ako Niki, tak aj Tereza sa vyjadrila k ich sporu. Viac sa dozviete vo videu.

Ak ste nestihli tretiu epizódu Ruža pre nevestu, sledujte ju tu:

Celá epizóda na Voyo

Bonusové zábery nájdete v online šou Bez ruže:

Súvisiace video

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie