Tvrdé slová Natálie z Ruže pre nevestu o speváčke Katke: Už si nedávala servítku pred ústa

Aká je podľa nej Katka?

V online šou Bez ruže sme po jej vypadnutí z Ruže pre nevestu vyspovedali Natáliu, ktorá si rozhodne nedávala servítku pred ústa. Moderátorke Becce veľmi otvorene porozprávala o tom, ako sa cítila vo vile a okomentovala aj najvýraznejšie osobnosti vo vile, ktorými sú rozhodne Petrana a Katka. 

„Čo sa týka Katky, tak je náročné sa k nej vyjadriť k nej ako k celku, pretože keď si to zoberieme od piky celej reality šou, tak nám tam padala sánka v podstate s každou jej situáciou, ktorú ona urobila. Ja nehovorím, že je zlé dievča. Ja som ju osobne mala rada, my sme mali aj veľakrát osobné rozhovory. Nie je hlúpa, je inteligentná. Ale ja som nerozumela celému pôsobeniu v tejto šou, pretože na jednej strane povie, že ona o muža bojovať nebude, na druhej strane povie, že ja sa topím v tvojich očiach. Potom ti zložím pesničku a spievam ju meter pred tebou a z hôr, výšin padám... Pod nimi skaly, ona mu tam začala spievať a Tomáš sa podľa mňa len bál, aby sa tam nestrieskal z tých kameňov,“ povedala Natália o Katke.

​Katkin taktický ťah, ktorý sa odohral v štvrtej epizóde, rozprúdil debatu. Po tom, ako získala bielu ružu vďaka víťazstvu v Miss ruža, získala aj moc. Bielu ružu mohla totiž využiť ako vstupenku na rande s Tomášom. Hoci talentovaná kráska spočiatku tvrdila, že ju nevyužije a nikomu rande neprekazí, keď prišla pozvánka na rande pre Virgíniu, Katka vytiahla svoj tromf. 

Tomáš tak netušil, že ho čaká rande s Katkou. Dvojica išla liezť na skaly a neskôr si dala piknik. Keď sa Katka vrátila po celom dni k dievčatám, opísala im, aké bolo rande úžasné a že bol Tomáš príjemne prekvapený. Teraz však všetci videli na obrazovkách realitu a k nej sa otvorene vyjadrila aj Natália. Katku teda vôbec nešetrila. Pozrite si video: 

Súvisiace video

​Ak ste nestihli štvrtú epizódu Ruža pre nevestu, pozrite si ju tu: 

Celá epizóda na Voyo

​Sledujte šou Ruža pre nevestu každý piatok o 20.30 h na Markíze alebo deň vopred na Voyo.

Zdieľať

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie