Katka z Ruža pre nevestu sa znovu „opustila“, toto už Tomáš nepredýcha

Dievčatá dostali jednoduchú úlohu. Nebola by to Katka, keby to poriadne nevyšperkovala.

V piatej epizóde šou Ruža pre nevestu dostali dievčatá šancu napísať anonymne list Tomášovi a bolo len na nich, či túto príležitosť využijú na to, aby ho ohúrili tým, aké sú, svojimi tajomstvami alebo sa rozhodnú ohovoriť svoje súperky. Spočiatku to vyzeralo tak, že každá z dievčat sa chce odprezentovať v tom najlepšom svetle. Koniec epizódy však ukázal niečo iné. 

Pri písaní listov opäť najviac zaujala Katka, ktorá rozhodne nechcela ostať v anonymite. Napriek tomu, že jej Tomáš po ich nie práve najlepšom rande otvorene povedal, že by mohla byť otvorenejšia a používať menej metafor, tak sa svoj list rozhodla vyšperkovať do posledného detailu. Okrem pár strekov jej parfumu nemohol chýbať ani odtlačok narúžovaných pier a v texte zakomponované odkazy, aby bolo Tomášovi jasné, od koho ten list je. 

​Katkinu prehnanú snahu trefne okomentovala aj hostka v našej online šou Bez ruže Alex Godály. Známa TikTokerka pravidelne vtipne komentuje dianie v šou Ruža pre nevestu, tak sme ju pozvali aj pred naše kamery. A keďže je to šou o láske, nemohol chýbať ani jej partner Denis Kučera. Dvojica spolu tvorí vtipný obsah aj na ich kanáli na YouTube. 

Pozrite si aj bonusový obsah, ktorý sa do epizódy nezmestil: 

​Ak ste nestihli celú epizódu Ruža pre nevestu, nájdete ju tu: 

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie