Tomáš nebol ich typ, predsa sa do neho zamilovali. Za všetko môže jedna vec!

Tomáš nebol ich typ, predsa sa do neho zamilovali. Za všetko môže jedna vec!

Psychológ nám v rozhovore vysvetlil, aký bol dôvod, že sa dievčatá do Tomáša zamilovali, aj keď na začiatku povedali, že to nie je ich typ.

Dievčatá z Ruže pre nevestu prišli do šou hľadať lásku a netušili, ako Tomáš vyzerá a aký je. Mnohé z tých, ktoré sú dnes v tom najužšom výbere, na začiatku priznali, že Tomáš nie je vôbec ich typ. Všetko sa ale časom zmenilo a môžeme potvrdiť, že niektoré sa do neho zamilovali.

V rozhovore so známym psychológom Alešom Bednaříkom sme rozoberali faktory, ktoré mohli ovplyvniť správanie a pocity dievčat.

„Na začiatku naozaj dievčatá nevedeli, kto ich bude čakať a mali rôzne predstavy o tom, ako bude Tomáš vyzerať. Som presvedčený o tom, že v prvé natáčacie dni museli byť dievčatá v zmenenom stave vedomia zo stresu. Nevedeli sa naplno sústrediť na Tomáša. Postupom času ale zažili to, že Tomáš sa každej jednej vedel naplno venovať. Postupne si získaval ich sympatie, lebo sa správal presne tak, ako si ženy vyžadujú od mužov,“ povedal psychológ v rozhovore.

Tomáš bol podľa Aleša výnimočný aj v tom, že vždy sa vedel venovať naplno tej žene, s ktorou bol na rande a venoval jej všetku pozornosť. Bol naozajstný gentleman a nič čo videli diváci, nebolo hrané. Preto sa postoj dievčat voči Tomášovi prirodzene menil a vedel prerásť až v lásku, hoci na začiatku nečakali.

Čo najviac trápilo dievčatá vo vile, čím sa zdôverili psychológovi a prečo mali problémy so sebavedomím, sa dozviete v rozhovore.

​Ak ste nestihli poslednú epizódu Ruže pre nevestu, môžete si ju pozrieť tu.

Celá epizóda na Voyo

Hľadáte svoju pravú lásku? Máte ju možnosť stretnúť aj vďaka šou Ruža pre nevestu. Do druhej série romantickej šou sa môžete prihlásiť TU.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie