Psychológ si posvietil na dievčatá z Ruže: Toto sa dialo počas natáčania vo vile!

Psychológ si posvietil na dievčatá z Ruže: Toto sa dialo počas natáčania vo vile!

Ponorková choroba, hádky a úzkostné stavy. Psychológ bol pri tom a v rozhovore nám prezradil detaily.

Dievčatá z Ruže pre nevestu mali počas celého natáčania k dispozícii psychológa. Známy odborník na vzťahy Aleš Bednařík, ktorého diváci poznajú aj zo šou Svadba na prvý pohľad, pomáhal dievčatám počas ťažkých chvíľ. Vo vile sa vytvárali situácie, kde to vyeskalovalo hádkou, obvineniami či drsnými konfliktmi.

Na konci bolo už len niekoľko dievčat, zužoval sa tzv. lievik a blížil sa koniec natáčania v Turecku, čo prispelo k napätiu vo vile. Keď sú rozbehnuté vzťahy, človek má ponorku, je unavení a má silnú túžbu dostať sa do finále. Vtedy stačí málo, aby sa spustila veľká neovládateľná hádka,“ vysvetľuje Aleš.

Keby boli všetci autentickí, šou by sa nemohla vysielať v televízii

Sú situácie, keď sa ponoríš do deja a zabudneš, že ťa natáčajú. Som presvedčený, že dievčatá si boli vždy vedomé, že sú okolo nich kamery. Chceli vytvoriť dobrý dojem pred divákmi. To neznamená ale, že sú falošné, alebo že sa pretvarujú. Niekedy sme si mohli ale všimnúť, že sa dievčatá pozabudli. Myslím si, že keby boli v šou všetci autentickí, vrátane aj Tomáša, reagovali na všetky ich impulzy a emócie, tak to by sa vôbec v televízii nemohlo vysielať,“ hovorí psychológ.

Vo vile nastali aj situácie, kedy sievčatá prežívali ponorkovú chorobu, alebo chceli celú súťaž vzdať. Vtedy prichádzal na scénu psychológ, ktorému sa vedeli vyrozprávať.

Dievčatá mali vlastné izby a vedeli byť osamote aj v záhrade, keďto potrebovali. Najviac im ale pomohlo v prípade ponorkobej choroby to, keď sa so mnou porozprávali o problémoch, ktoré prežívali. Alebo, že sa z toho jednoducho vyspali a na druhý deň sa pozerali na daný problém úplne odlišne. Niektoré dievčatá nespali v noci, boli v takom napätí,“ dodal Aleš.

Celý rozhovor so pschológom o napätých situáciách vo vile si môžete pozrieť tu.

​Ak ste nestihli poslednú epizódu Ruže pre nevestu, môžete si ju pozrieť tu.

Celá epizóda na Voyo

Hľadáte svoju pravú lásku? Máte ju možnosť stretnúť aj vďaka šou Ruža pre nevestu. Do druhej série romantickej šou sa môžete prihlásiť TU.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie