Prvé slová Petrany a Tomáša po šou: Toto sa udialo po vypnutí kamier

Prvé slová Petrany a Tomáša po šou: Toto sa udialo po vypnutí kamier

Tomáš a Petrana nám po veľkolepom finále prezradili, na čo sa najviac tešia v súkromí.

Šou Ruža pre nevestu sa končí, ale reálny život hlavných predstaviteľov sa začína až teraz. Tomáš si vybral svoju vyvolenú spomedzi 18 dievčat, ktoré bojovali o jeho srdce. Nebolo to jednoduché rozhodnutie a počas šou sa udialo niekoľko momentov, kedy sám nevedel, ako ďalej.

Nakoniec sa rozhodol srdcom a vybral si Petranu, ktorá nepatrila medzi najobľúbenejšie dievčatá vo vile, no Tomáša očarila tým, ako jej na ňom veľmi záležalo. Finále bolo naozaj napínavé, lebo ani Mirka, ani Petrana do posledného momentu nevedeli, ktorú si Tomáš vyberie. Pripravil si naozaj krásny predslov pre obe dievčatá a bolo na ňom vidno, že to bolo jedno z najťažších rozhodnutí v jeho živote.

Po odznení finálneho verdiktu sme odchytili šťastný pár

Veľmi ma prekvapilo, ako to celé Petrana prežívala a myslím si, že do poslednej chvíle si nebola istá, či si ju vyberiem. O to viac ma potešila jej spontánna reakcia, ktorú mala na konci,“ povedal Tomáš.

Niežeby som si neverila, ale už som bola presvedčená, že to je už koniec, a tak som rozmýšľala, čo Tomášovi poviem. Pekné zážitky, ďakujem ti za všetko a čau. A potom, zrazu, sa jeho príhovor veľmi milo zmenil,“ reagovala Petrana na finále.

Petrana pevne verí, že ich vzťah môže pokračovať aj po šou a že má potenciál dlhodobého vzťahu.

Mali sme už veľa serióznych konverzácií počas šou aj o tom, ako fungujeme v reálnom živote. Tomáš si ma vždy vypočul a vedel ma podržať a aj to dokazuje, že to môže fungovať medzi nami aj dlhodobo,“ dodala. 

Aké sú ich prvé plány po skončení šou a čo sa udeje medzi nimi po vypnutí kamier, sa dozviete v rozhovore.

Galéria

​Ak ste nestihli finále Ruža pre nevestu, sledujte ju tu: 

Celá epizóda na Voyo

Zákulisie a bonusy nájdete v šou Bez ruže: 

Súvisiace video

Hľadáte svoju pravú lásku? Máte ju možnosť stretnúť aj vďaka šou Ruža pre nevestu. Do druhej série romantickej šou sa môžete prihlásiť TU.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie