Boli sme pri tom! Takto si žijú Petrana a Tomáš v Bangkoku

Boli sme pri tom! Takto si žijú Petrana a Tomáš v Bangkoku

Zamilovaná dvojica si vyskúšala spoločný život v Thajsku.

Po šou prišla realita. Tomáš si vybral spomedzi 18 dievčat Petranu, s ktorou chce fungovať ako pár aj v reálnom živote. Petrana, ktorá netajila ani počas natáčania lásku k Tomášovi, si krátko po finále vyskúšala, aké by bolo, keby s ním bývala v Thajsku. 

Odletela za Tomášom do Bangkoku, aby spoznala novú krajinu, v ktorej nikdy predtým nebola. Je to Tomášov druhý domov a plánuje tam naďalej väčšinu času fungovať.

Musím sa priznať, že Bangkok ma neočaril hneď na prvý pohľad. Nevedela som, čo od neho čakať. Keď som sem prišla prvýkrát, trvalo mi, kým som si zvykla,“ prezradila nám v rozhovore Petrana. Rozhovor sme s dvojicou nakrúcali v januári tohto roka. 

Galéria

Ako vyzerajú spoločné dni Tomáša a Petrany v Bangkoku?

Zatiaľ ma Tomáš sprevádza v Bangkoku. Je takým mojím turistickým sprievodcom. Chodíme po turistických miestach, po Tomášových obľúbených podnikoch. Videli sme kráľovský palác. Boli sme na krásnom ostrove pri Bangkoku,“ spomína Petrana.

Tomáš má veľa kamarátov v Bangkoku, a preto zoznámenie s Petranou bolo taktiež na programe. 

Petranu prijali moji kamaráti veľmi pozitívne. Aj ona si tu našla kamošov. Ľudia v Thajsku sú všeobecne veľmi pozitívni a nemajú problém prijať nových ľudí do kolektívu,“ dodal Tomáš.

Čo robí Petrana, keď Tomáš pracuje, ako plánujú fungovať do budúcna, keď sú obaja na iných kontinentoch, nám zamilovaná dvojica prezradila v rozhovore.

Hľadáte svoju pravú lásku? Máte ju možnosť stretnúť aj vďaka šou Ruža pre nevestu. Do druhej série romantickej šou sa môžete prihlásiť TU.

Galéria

​Ak ste nestihli finále šou Ruža pre nevestu, pozrite si ho tu: 

Celá epizóda na Voyo

Bonusové a zákulisné zábery nájdete v šou Bez ruže: 

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie