Tomáš býval po šou u Petrany: Neuveríte, čo spolu po natáčaní robili

Tomáš býval po šou u Petrany: Neuveríte, čo spolu po natáčaní robili

Petrana a Tomáš nás pustili do ich súkromia.

Tomáš sa po skončení šou rozhodol ostať na Slovensku. Býval u Petrany a chceli si vyskúšať, ako to medzi nimi funguje v reálnom živote. Zrazu neboli kamery okolo nich, nemali určený program a Petrana nemusela súťažiť s ostatnými dievčatami o Tomášove srdce.

Hneď ako sa vypli kamery, tak sme mali konverzáciu, či je to naozaj oficiálne a či ostaneme spolu. Odpoveď bola jednoznačná. Tomáš ostal po šou u mňa v Bratislave, asi na 10 dní. Tak sme zisťovali, či nám to naozaj klape v reálnom živote, nielen v Turecku. Zatiaľ môžem potvrdiť, že nám vzťah funguje,“ prezradila Petrana v rozhovore, ktorý sme nakrúcali v januári tohto roka. 

Galéria

Ako vnímajú jeden druhého s odstupom času?

Dvojice sme sa pýtali, v čom sú odlišní a naopak, čo ich spája.

My máme rovnaký zmysel pre humor. Nikdy sa spolu nenudíme. Odlišní sme v tom, že Tomáš je veľmi extrovert a ja som skôr introvert,“ povedala Petrana.

Najviac sme rozdielni v tom, že ja som veľmi akčný, veľa cvičím. Snažím sa k tomu dokopať aj Petranu. Verím, že v nej zlomím odpor k fitku, skôr či neskôr. Ako hovorí Petrana, ja som veľký extrovert. Nemám problém ísť do spoločnosti medzi veľkú skupinu ľudí. Petrana je v tomto opak mňa, ale už sa to zlepšuje,“ podotkol Tomáš s úsmevom.

Čo bola prvá vec, ktorú urobili, keď prišli k Petrane domov, sa dozviete v rozhovore.

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie