Je to tu. Poznáme dátum štartu šou Ruža pre nevestu

O emócie a romantiku núdza nebude.

Po výraznom vlaňajšom úspechu sa na obrazovky televízie Markíza vracia celosvetovo populárny formát The Bachelor. Úvodnú epizódu druhej série romantickej zoznamovacej reality šou si budete môcť vychutnať už v piatok 8. marca o 20.30 h alebo už o deň skôr v exkluzívnom predstihu na Voyo.

Na ceste plnej dobrodružstva, exotiky, vzrušujúcich stretnutí, emócií, ale aj intríg stretne príťažlivý a úspešný 34-ročný podnikateľ Radko Urbanyak celkovo 18 žien, s ktorými sa bude v priebehu 12 epizód postupne zoznamovať, zbližovať a vyberať si z nich svoju potenciálnu životnú partnerku. Každá z nich je výraznou individualitou, ktorá sa usiluje vytvoriť si svoj vlastný príbeh lásky s Radkom v hlavnej úlohe. Avšak na konci v dramatickom a emotívnom finále zostane už iba jedna žena. Prijme napokon jeho poslednú ružu a stane sa z nich skutočný, láskou naplnený pár?

„Ruža pre nevestu si minulý rok doslova podmanila najmä mladšiu cieľovú skupinu, absolútne fantasticky si počínala na Voyo, kde dosahovala výkonnosť na úrovni najobľúbenejších reality šou, a aj v lineárnom vysielaní jej sledovanosť postupne rástla. Preto sme sa rozhodli našu naozaj pestrú a bohatú jarnú programovú ponuku obohatiť aj o pokračovanie tohto formátu,“ vysvetľuje Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza. „Diváci a diváčky sa môžu tešiť na nové prostredie exotickej Srí Lanky, ktoré skvelo dotvorí celkovú atmosféru šou. Ani tento rok nebude núdza o intrigy, emócie či lásku na prvý pohľad,“ dodala.

Atraktívny a charizmatický Radko Urbanyak sa narodil v Banskej Bystrici, už desať rokov však žije v hlavnom meste Nórska - Osle, kde sa mu podarilo vybudovať sieť prestížnych barov. Napriek tomu, že nikdy nemal núdzu o ženy, zatiaľ sa mu nepodarilo nájsť životnú lásku. „Na dlhodobý vzťah som ešte nenašiel tú pravú. Všetok svoj čas venujem práci, ktorá je pre mňa prioritou, a tak aj celú pozornosť sústredím tam. Bol som v štádiu života, kedy som si samotu užíval a vyhovovalo mi to. Cítim však, že možno už prišiel ten pravý čas aj na lásku. Tak uvidíme, či stretnem tú pravú,“ zhodnotil. Moderátorom šou aj tento rok ostáva Krištof Králik.

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie