Exkluzívne: Obrovská premena Dolli od Farmy až k Ruži. Čo ju k tomu viedlo?

V prsiach má momentálne okolo 860 ml. silikónu. Za posledné zväčšenie poprsia minula majland.

Do šou Ruža pre nevestu má namierené aj známa tvár - Daniela Nikoleta Kortišová, ktorá si po novom hovorí Dolli. Blondínku si pozorní diváci určite pamätajú aj zo šiestej série reality šou Farma, kde sa síce príliš neohriala, no do povedomia divákov sa však zapísať rozhodne stihla. Predovšetkým vďaka svojim plastickým vylepšeniam, ktoré po šou absolvovala.

Galéria

Nám Dolli exkluzívne k svojim vylepšeniam poskytla aj úprimný rozhovor: „Pery som mala spravené už na Farme. Neskôr som si dala zväčšiť prsia, a to konkrétne dvakrát. Okrem toho nemám na sebe nič iné vylepšené - ak nerátam botox. Najdrahšie boli rozhodne prsia, ktoré som si druhýkrát dala spraviť u svetovo známeho plastického chirurga doktora Maxima Ivanchuka - druhá operácia pŕs ma tak vyšla 12 tisíc eur,“ hovorí blondínka.

Tento lekár pochádza z Ukrajiny a Dolli nie je rozhodne jediná Slovenka, ktorá sa jeho rukami nechala vylepšiť. V minulosti jeho služby využila aj Dara Rolins a stojí aj za kompletnou premenou Zuzany Strausz Plačkovej. Ako nám Dolli sama povedala, v prsiach má momentálne okolo 860 ml. Na otázku, či ju k premene viedlo nízke sebavedomie alebo snaha o vyšší záujem mužov, odpovedá rozhodne: „Nie, proste mne sa páči byť iná, extravagantná. Milujem, keď sa na mňa ľudia pozerajú,“ prezradila nám s úsmevom.

Viac o Dolli a to, prečo sa rozhodla prihlásiť do Ruže pre nevestu, sa dozviete vo videu.

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie