Tajomná kráska a temperamentná Rómka. Takéto niečo v šou ešte nikdy nebolo!

Kto sa ukrýva pod tajomnou maskou?

Ruža pre nevestu, ktorá na televíznych obrazovkách štartuje už v piatok, 8. marca o 20.30 h, predstavila ďalšie dve dievčatá, ktoré sa budú uchádzať o Radkovo srdce. Sú nimi Frederika a Nika, ktorá vystupuje pod prezývkou Pocahontas. Práve prvá spomenutá Frederika však Radka zaskočí hneď na úvod, pretože na prvé stretnutie príde v maske. Doteraz si na takéto niečo netrúfla žiadna zo súťažiacich. Prečo, to sa dozviete už v prvej epizóde šou.

Galéria

FREDERIKA

Vek: 23
Bydlisko: Zvolen
Povolanie: manažérka sociálnych sietí

Frederika pochádza zo Zvolena, no aktuálne pôsobisko má v Bratislave. Od útleho veku sa venovala súťažne plávaniu a aquatlonu. Talent má aj na tanec a basketbal, ktorý si chodí vo voľnom čase zahrať s kamarátmi. Frederika je všestranný typ človeka a svoj kalendár vidí najradšej zaplnený na celý mesiac. Popri externom štúdiu na vysokej škole pracuje ako manažérka sociálnych sietí a taktiež sa venuje modelingu. Vo voľnom čase rada číta knihy, medituje, venuje sa rodine a priateľom.

Frederika berie čistú úprimnú lásku medzi mužom a ženou v dnešnej dobe ako ojedinelý jav. Zároveň však verí, že na každého tam niekde vonku čaká jeho polovička, len musí prísť ten správny čas. Chlap musí podľa nej spĺňať tri kritériá – musí byť verný, úprimný a mať rovnaký zmysel pre humor ako ona, pretože humor je korením života.

Tajomná blondínka pri prvom stretnutí s Radkom, o ktorého priazeň a srdce bude bojovať 18 dievčat, skrývala svoju tvár pod maskou. Prečo tak urobila a ako na to zareaguje atraktívny podnikateľ, uvidíte v prvej epizóde šou Ruža pre nevestu.

POCAHONTAS

Vek: 30
Bydlisko: Bratislava
Povolanie: asistentka

Nikola alias Pocahontas je silná osobnosť, ktorá srší energiou. Je hrdá na svoj rómsky pôvod a možno práve ten jej dal do vienka temperament, lásku k tancu, ale aj vysokú mieru empatie.

V minulosti sa venovala opatrovaniu detí, v súčasnosti pôsobí ako asistentka. Hoci ju práca baví, je presvedčená, že je to dočasné povolanie a jej budúcnosť sa bude uberať umeleckým smerom. Veľa času trávi v ateliéri, kde maľuje obrazy, modeluje a tvorí busty. Len nedávno sa pustila do písania knihy. Jedným z jej snov je tiež zahrať si vo filme a účinkovať v tanečnej šou.

Pocahontas je dlhší čas bez partnera. Od šou Ruža pre nevestu očakáva, že v nej spozná muža, o ktorého bude bojovať. Vzhľad pre ňu nie je to najdôležitejšie, imponuje jej skôr charizma, vyžarovanie pozitívnej energie, úprimnosť a to, keď ju vie muž rozosmiať.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie