Stanka z Ruže rázne ukončila všetky špekulácie: Povedala nám, aké má úpravy

Nič radikálne to nebolo.

Posledné dni sa opäť písalo o premene jednej z najvýraznejších účastníčok tohtoročnej šou Ruža pre nevestu. Stanka Lukáčová v roku 2019 bojovala o korunku na Miss Universe a aj keď si ju domov neodniesla, získala titul Miss Earth.

Na záberoch spred piatich rokoch vyzerá inak, ako ju poznáme dnes a určite si to aj vy všimnete, že vtedy akoby princeznej z Walesu z oka vypadla. Porovnanie si môžete pozrieť v našom predošlom článku.

​​Stanka sa za uplynulých päť rokov, prirodzene, zmenila, no netají sa tým, že využila aj možnosti estetickej medicíny. A keďže sa spustili nové špekulácie, čo všetko má upravené, tak nám povedala, že nič radikálne to určite nebolo.

„Tak ako som uviedla niekoľkokrát na svojich príbehoch, mám kyselinu v perách a v priebehu asi troch rokov som bola párkrát na botoxe. Na botox chodím približne raz ročne. Botox symetriu tvare nemení, ale vypĺňa jemne vrásky. Žiadne ďalšie výraznejšie zásahy som nikdy nemala a v budúcnosti zatiaľ neplánujem. A myslím, že to nemusím nikomu vysvetľovať. Zverejnené fotky pred úpravami sú 5 - 6 rokov staré, je jasne vidieť, že aj vplyvom veku a váhy sa moja tvar mohla trochu zmeniť,“ povedala pre náš web.

Galéria

 Sledujte šou Ruža pre nevestu už tento piatok o 20.30 h na Markíze

​Nenechajte si ujsť ani najnovšie Bez ruže

Súvisiace video

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie