• Relácie
  • Ruža pre nevestu
  • Fergie v slzách priznala, prečo v šou nenosila nohavičky. Vážne problémy a doživotné následky

Fergie v slzách priznala, prečo v šou nenosila nohavičky. Vážne problémy a doživotné následky

Frederiku nakazil jej neverný expartner.

V najnovšej epizóde Bez ruže sme privítali Laru a Frederiku, ktoré šou opustili v desiatej epizóde. Ich odchod okomentoval Radko tým, že to bolo pre neho doteraz najťažšie rozhodovanie. Obe dievčatá patrili k výrazným súťažiacim, ktoré sa často stretávali aj s nelichotivými narážkami od ostatných dievčat.

Častým terčom bola aj Frederika, ktorú Julie v jednej z epizód nazvala „call girl“, čo v preklade znamená „dievča na zavolanie“. Narážala tým aj na to, že Frederika často nenosí nohavičky. Frederika sa tak rozhodla uviesť konečne veci na pravú mieru. 

Celý emotívny rozhovor s Frederikou o jej problémoch a následnej reakcii jej expartnera si pozrite vo videu:

Súvisiace video

Čo je HPV vírus?

Infekcia ľudským papilomavírusom (HPV) je vírusová infekcia, ktorá sa vo väčšine prípadov prenáša pohlavným stykom, priamym kontaktom s infikovanou osobou. Ide o najbežnejšiu sexuálne prenosnú infekciu na svete.

Existuje viac ako 100 typov vírusov HPV. Približne 40 z nich môže infikovať pohlavné ústrojenstvo. Najmenej 14 typov vírusov HPV, ktoré sú klasifikované ako vysokorizikové, môže spôsobiť rakovinu, u žien napr. cervikálny karcinóm. Cervikálny karcinóm (rakovina krčku maternice) je po rakovine prsníkov druhým najčastejším nádorovým ochorením, ktoré postihuje ženy vo veku 15 - 44 rokov v Európe. Vysokorizikové typy vírusov HPV môžu spôsobiť aj rakovinu genitálií, rakovinu anusu, niektoré druhy rakovín hlavy a krku tak u mužov, ako aj u žien. Nízkorizikové typy vírusov HPV môžu spôsobiť genitálne a análne bradavice, informuje Európsky informačný portál o očkovaní.

Sledujte Ružu pre nevestu v piatok o 20.30 h na Markíze alebo v predstihu na Voyo.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie