Radko a Stanka prehovorili: Prečo naša láska po šou nevydržala

Bohužiaľ, ich láske je koniec.

Aj napriek tomu, že Ruža pre nevestu sa skončila na televíznych obrazovkách a Voyo len minulý týždeň, od natočenia šou uplynul už nejaký čas. Radko sa v poslednej epizóde definitívne rozhodol a spomedzi osemnástky krásnych žien si vybral tú, ku ktorej ho srdce ťahalo najviac - Stanke. Aj napriek tomu, že mali k sebe obaja veľké sympatie a Stanka získala aj vytúžený prsteň, ich láske je koniec. Obaja sa nám rozhodli zdôveriť a uviesť veci na pravú mieru:

Galéria

„Myslím si, že aj diváci mali možnosť vidieť, že ku Stanke ma to od úplného začiatku najviac ťahalo. Vo finále som sa rozhodoval svojím srdcom, na základe svojich pocitov a naozaj som úprimne veril, že by nám to mohlo vyjsť. Bohužiaľ, musím povedať, že sa nám vzťah nepodarilo rozvíjať ďalej a nie sme spolu. Napriek tomu svoju účasť v Ruži pre nevestu ani na sekundu neľutujem a verím, že v tejto šou si človek môže nájsť svoju spriaznenú dušu,“ povedal nám televízny ženích Radko a pridala sa aj Stanka: 

​„Keď sme išli do šou, nemali sme tušenie, kto nás tam bude čakať. Prvé stretnutie s Radkom bolo pre mňa veľmi emotívne, ako bolo vidieť aj v prvej epizóde. Čas, ktorý sme mali iba pre seba, bol v šou obmedzený, no mala som záujem ho viac a viac spoznávať. Zistila som, že Radko je citlivý, otvorený muž a zároveň dobrý poslucháč, ktorého zaujíma, čo mu hovorím. Žiaľ, spoznávanie mimo kamier v reálnom živote naberalo iný rozmer a naša vzájomná náklonnosť neprerástla do vzťahu.“

Ako vyzeralo ich stretnutie po šou, si môžete pozrieť už vo štvrtok na Voyo v špeciálnej epizóde Život po ruži.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie