Prvé stretnutie Stanky a Radka po rozchode. Tiekli aj slzy!

Očarila ho hneď pri prvom stretnutí a keby nebol v šou, kde si má nájsť lásku, tak je Stanka po jeho boku od prvej časti šou Ruža pre nevestu. Aj to nám prezradil Radko Urbanyak vo veľkom rozhovore, v ktorom zhodnotil druhú sériu romantickej šou. 

​Radkovi a Stanke však láska nevydržala a dali si zbohom. „Myslím si, že aj diváci mali možnosť vidieť, že ku Stanke ma to od úplného začiatku najviac ťahalo. Vo finále som sa rozhodoval svojím srdcom, na základe svojich pocitov a naozaj som úprimne veril, že by nám to mohlo vyjsť. Bohužiaľ, musím povedať, že sa nám vzťah nepodarilo rozvíjať ďalej a nie sme spolu. Napriek tomu svoju účasť v Ruži pre nevestu ani na sekundu neľutujem a verím, že v tejto šou si človek môže nájsť svoju spriaznenú dušu,“ povedal.

Galéria

​„Keď sme išli do šou, nemali sme tušenie, kto nás tam bude čakať. Prvé stretnutie s Radkom bolo pre mňa veľmi emotívne, ako bolo vidieť aj v prvej epizóde. Čas, ktorý sme mali iba pre seba, bol v šou obmedzený, no mala som záujem ho viac a viac spoznávať. Zistila som, že Radko je citlivý, otvorený muž a zároveň dobrý poslucháč, ktorého zaujíma, čo mu hovorím. Žiaľ, spoznávanie mimo kamier v reálnom živote naberalo iný rozmer a naša vzájomná náklonnosť neprerástla do vzťahu,“ povedala Stanka. 

Prešiel istý čas a dvojica sa chcela stretnúť aj po rozchode. Radko prišiel za Stankou do Košíc a naše kamery boli pri tom. Pozrite si video:

Sledujte celé epizódy Života po Ruži na Voyo už teraz. ​

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie