Obrovské prekvapenie! Kráska z Ruže pre nevestu sa v tajnosti vydala za Tomáša

Nevesta nám poskytla exkluzívne vyjadrenie.

Minulý rok si v romantickej šou hľadala ženícha, tento rok sa zasnúbila a stihla sa už aj vydať. Z krásnej Priscilly Versluis zo šou Ruža pre nevestu sa stala dnešným dňom vydatá pani. Vzala si svojho partnera Tomáša Svobodu, s ktorým sa zasnúbila iba začiatkom tohto mesiaca (4. júna). K uzavretie zväzku tak prišlo ešte v rovnaký mesiac v pondelok 24. júna.

Svadobný deň prebiehal v neformálnom duchu a svadobné šaty neveste chýbali. Po novom už manželský pár však ukázal svadobné prstene rovnako ako aj sobášny list. Samotná Priscilla sa exkluzívne vyjadrila pre markiza.sk.

Vysvetlila nám, prečo sa vzali v tajnosti: „Zobrali sme sa z lásky. Chceli sme byť už svoji, bola to rýchla svadba na úrade, mali sme iba dvoch svedkov. Nechceli sme robiť teraz veľkú svadbu, pretože tento rok, bohužiaľ, Tomimu odišli obaja starí rodičia, a jeho rodina má smútiace obdobie a my sme to tak cítili a chceli, že sa aspoň takto pre nás zoberieme. Ani naše mamy pri tom neboli, aby to nebolo brané oficiálne. Plánujeme spraviť väčšiu svadbu 05. 05. 2025, tak hádam nám to dovtedy vyjde.“

Novomanželom gratulujeme! 

​S účastníčkami druhej série šou Ruža pre nevestu sme boli prednedávnom na chate. Pozrite si prvú časť:

​Pozrite si aj druhú časť, v ktorom došlo k veľkému zmiereniu:

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie