S hlavou v oblakoch: 5. a 6. epizóda

S hlavou v oblakoch: 5. a 6. epizóda

Pri pohľade na Canove fotografie Ayhan hneď napadne, že tým Saneminým tajomným Albatrosom by pokojne pomohol byť on!

Keďže všetky počítače v agentúre štrajkujú, grafici pri návrhoch na kampaň pre leteckú spoločnosť siahnu po papieroch a pastelkách. Výsledok je prinajmenšom poriadne rozpačitý, ak nie vyslovene trápny. Keď sa Mevkibe (Özlem Tokaslan) od miestnej jazyčnice Melahat (Ferdi Baycu Güler) dozvie, ako príšerne ju pred všetkými v susedstve ohovorila ohrdnutá takmer svatka Aysun (Asuman Çakır), úplne ju to odrovná... Aby si poistil jej lojálnosť, Emre (Birand Tunca) pred trestuhodne naivnou Sanem (Demet Özdemir) nakydá ďalšiu špinu na staršieho brata (Can Yaman), na ktorého nezdravo žiarli už odkedy boli len chlapci. Kým všetky ženy široko-ďaleko sú z miestneho mäsiara, Ayhaninho (Ceren Taşçı) staršieho brata Osmana (Ali Yağcı), úplne vedľa a dokázali by sa pokojne i celé hodiny dívať, ako porciuje mäso, tá, pre ktorú plachý krásavec už nejaký ten piatok nemôže spávať, je voči jeho šarmu úplne imúnna. A to rozhodne nielen preto, že Leyla (Öznur Serçeler), lebo o nej je reč, je vegánka... Hoci sa Can a Sanem sotva poznajú, pôsobia tak neuveriteľne zohrane a tak neprehliadnuteľne im to spolu pristane, že keď ich spolu uvidí jeho dávny kamarát Akif (Tolga Bayraklı), nečudo, že si myslí, že tí dvaja spolu chodia a už zrejme dlho nepotrvá, kým skončia pred oltárom! Frustrovaná Mevkibe síce stále zaťato mlčí, no Leyla akýmsi zázrakom dokáže bez väčších problémov verne pretlmočiť aj všetky jej grimasy či gúľanie očami. Hoci na to zvyčajne až príliš sebavedomá Aylin (Sevcan Yaşar) nemá ani ten najmenší dôvod, začína na Sanem, ktorú pritom ani nepozná, veľmi žiarliť...

Galéria

Pri pohľade na Canove fotografie bystrej Ayhan hneď napadne, že tým Saneminým tajomným Albatrosom by pokojne pomohol byť aj on, hoci jej najlepšia kamarátka to považuje za absurdné. Aylin zúri, keď zistí, že jej plán strápniť Cana pri prezentácii nevyjde tak, ako plánovala, pretože má v zálohe úplne nový! Aysun poriadne naštve a urazí, keď sa dozvie, že Mevkibe pozvala všetky kamarátky zo susedstva... Okrem nej. Leyla je frustrovaná, že o nej všetci v ulici trkocú, až im vŕzgajú sánky - jej mladšia sestra zase preto, že okrem Deren (Tuğçe Kumral) ju už „Tá druhá“ volajú skoro všetci vo firme. Ayhan získa prvého klienta, ktorý jej v prípade úspechu pomôže rozbehnúť kariéru osobnej koučky... Drahúšika (Cihan Ercan)!

Kým Can a Emre aspoň na malú chvíľku zabudnú na všetky spory a problémy pri futbale, Ayhan vyčistí Sanem žalúdok, pretože v tejto čudnej tajnej špiónke svoju milú a láskavú kamarátku temer nespoznáva.

Sledujte v stredu, 28. februára, o 10.50!

Nenechajte si ujsť ani drámu Únos Lisy McVeyovej - v nedeľu, 3. marca, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie