S hlavou v oblakoch: 7. a 8. epizóda

S hlavou v oblakoch: 7. a 8. epizóda

Neprehliadnuteľne šokovaná Sanem si pri pohľade na polonahého Cana uvedomí, že náhody možno naozaj neexistujú...

Väčšina tímu sa na záhradnej párty u bratov Divitovcov celkom dobre baví, dokonca aj Sanem (Demet Özdemir), hoci je napätá ako struna. Ako inak, môže za to Can (Can Yaman). A tiež Albatros, ktorého stále márne hľadá – netušiac, že ho má po celý čas priamo pod nosom... Zvyčajne vždy rezervovaná Deren (Tuğçe Kumral) sa po pár pohárikoch až príliš uvoľní a prilepí sa na Cana, pre ktorého má slabosť, ako pijavica. On však má oči len pre Sanem – a tak mu, samozrejme, neujde, že sa kamsi vytratí s jeho bratom (Birand Tunca). Ani vo sne by mu však nenapadlo, že to večne zasnívané krásne stvorenie krátko nato skončí v jeho izbe, v jeho obľúbenom tričku a... Bez zásnubného prsteňa, ktorý ho tak nepochopiteľne irituje. Bystrému Metinovi (Tuan Tunalı) stačí jediný pohľad na rozladeného Cana, keď Sanem uprednostní Emreho ponuku na odvoz pred tou jeho. Hneď vie, koľká bije! Nešťastný Nihat (Berat Yenilmez) povie milovanej Mevkibe (Özlem Tokaslan), že pre finančné ťažkosti zrejme bude musieť predať svoj obchodík. Požiada ju tiež, aby ich dcéram zatiaľ nič nevravela, aby sa Leyla (Öznur Serçeler) a Sanem zbytočne netrápili... Aylin (Sevcan Yaşar) je rozhodnutá za každú cenu vyfúknuť agentúre Skvelý nápad ďalší veľký kšeft, na nikoho nemieni brať ohľady. Ani na svoju dávnu priateľku, slávnu modelku a influencerku Arzu (Ayşe Akın)! Sanem vykoľají, že väčšina kolegov považuje Leylu (Öznur Serçeler) za špiónku, jej staršiu sestru zase poznanie, že sa z nej stáva... Žena v domácnosti!

Galéria

Aj keď to tak možno nevyzerá, Sanemino dnešné strelené správanie (teda ešte strelenejšie ako obvykle) má pádny dôvod – Canovu dôležitú pracovnú schôdzku totiž všemožne sabotuje na Emreho výslovný príkaz! Jediný človek, ktorý vôbec nepochybuje o Leylinej nevine (teda, okrem jej sestry, samozrejme), je Emre. A je tiež zároveň jediný, kto pozná identitu pravého vinníka, pretože ho, ehm... Každý deň vída v zrkadle. Keď spolu Sanem a Can uviaznu v lese, kdesi pánubohu za chrbtom, je to skvelá príležitosť, ako sa lepšie spoznať. A ešte lepšie o niečo neskôr v hoteli, keď si neprehliadnuteľne šokovaná Sanem pri pohľade na polonahého Cana uvedomí, že náhody možno naozaj neexistujú...

Arzu si Canov príchod nesprávne vysvetlí – uverí totiž, že známy búrlivák má o ňu romantický záujem. Ayhan (Ceren Taşçı) vezme Drahúšika (Cihan Ercan), ktorý má doslova panický strach z ihiel, na kliniku – na botox!

Sledujte vo štvrtok, 29. februára, o 10.50!

Nenechajte si ujsť ani drámu Únos Lisy McVeyovej - v nedeľu, 3. marca, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie