S hlavou v oblakoch: 11. a 12. epizóda

S hlavou v oblakoch: 11. a 12. epizóda

To, ako necitlivo a nespravodlivo sa Deren správa k Sanem, už tak bije do očí, že jej Can pred všetkými poriadne vyčistí žalúdok!

Aj keď sa snaží, ako najlepšie vie, Drahúšik (Cihan Ercan) skrátka nemá to srdce požiadať svoju ráznu mamu (Asuman Çakır) o dedičstvo, ktoré mu právom prináleží. Nečudo, že jeho životná koučka Ayhan (Ceren Taşçı) je frustrovaná až hrôza... Sanem (Demet Özdemir) naozaj niet čo závidieť. Sotva sa otočí, má za chrbtom buď Emreho (Birand Tunca), alebo Leylu (Öznur Serçeler) - a obaja orlím zrakom sledujú každý jej pohyb, hoci každý z iného dôvodu. Can (Can Yaman) sa nie veľmi úspešne snaží predstierať, že Sanem neexistuje. Metinovi (Tuan Tunalı) netreba viac ako jeden pohľad na priateľove skice a je v obraze! Keď úplne hysterická Deren (Tuğçe Kumral) poverí večne vystresovaného Cey Ceya (Anıl Çelik) priam šibeničným vytvorením relaxačnej zóny, Sanem sa kamaráta uľúti a razom zabudne na svoje pôvodné poslanie už prebiehajúcu kontrolu sabotovať. Can to možno nevidí alebo vidieť nechce, no jeho najlepší kamaráti nie sú ani slepí, ani hlúpi – je im absolútne jasné, že opis ideálnej modelky pre charitatívnu kampaň, na ktorej mu tak veľmi záleží, dokonale sedí na jednu jedinú ženu... Na Sanem. Nihat (Berat Yenilmez) a Mevkibe (Özlem Tokaslan) sa spolu s väčšinou priateľov a známych zo susedstva snažia pasívnym odporom zbaviť zákerného darebáka İhsana, prezývaného Šakal (Tuğça Beker), ktorý za babku odkúpil ich obchodík a odpredať im ho späť je ochotný len za viac ako dvojnásobok! Cana prekvapí, že Sanem a Leyla sú sestry. Nezareaguje práve najlepšie...

Galéria

Ešteže pani Mevkibe a Leyla majú nervy zo železa, pretože nielen pán Nihat, ale i Sanem zaháňajú smútok a frustráciu excesívnym záhradníčením – a obaja sú naozaj otrasní záhradníci! Metin sa, ako správny priateľ, pokúsi Cana a Sanem postrčiť tým správnym smerom. Použije na to malú lesť... To, ako necitlivo a často až nespravodlivo sa Deren správa k Sanem už tak bije do očí, že to Can skrátka nedokáže viac prehliadať a poriadne jej pred všetkými vyčistí žalúdok! Vo firme sa rýchlosťou lesného požiaru rozšíri správa o Saneminých údajných zásnubách, takže zhruba o tri sekundy sa tá šialenosť donesie i k Leyle. Aylin (Sevcan Yaşar) sa temer rozglejí od dojatia, keď sa dozvie o prsteni, ktorý jej kúpil Emre – a ešte akom!

Aj keď to spočiatku nevyzeralo veľmi sľubne, Can a Sanem si fotenie charitatívnej kampane iba vo dvojici napokon celkom užívajú. Aylin sa už nevie dočkať, kedy ju Emre konečne požiada o ruku. Ibaže on sa k tomu stále akosi nemá...

Sledujte v pondelok, 4. marca, o 11.10!

Nenechajte si ujsť ani drámu Dokonalý manžel: Skutočný príbeh Laci Petersonovej - v nedeľu, 10. marca, o 20.30, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie